BÉČKO K NEZASTAVENÍ!

Ve třetím vystoupení v letošní sezoně čekal na borce z béčka další neznámý soupeř. Jediné, co jsme věděli, že Sopka zatím v letošní sezoně nezískala ani bod a budou chtít s tím něco udělat. Youngsters se mohli opět opřít o široký kádr a hojnou účast podpořenou první letošní účastí kapitána Býčka, který se toho hned od začátku chopil pevnou rukou. Týmová porada, udílení taktiky, rady v kombinaci se společnou rozcvičkou dostatečně hráče připravila a mohli jsme začít.

Od začátku zápasu naši borci začali plnit taktické pokyny do puntíku. Kombinace mezi obránci a hledání cesty k soupeřově bráně nesla ovoce. V první šanci se objevil po pár minutách Král, který svou příležitost proměnit nedokázal. Prostřelit soupeřovo golmana se podařilo až Daliborovi, který nám svou pohotovou střelou dodal více klidu na kopačkách a jednobrankové vedení. Youngsters se snažili o přidání dalších branek, ale soupeř hrající v 5lidech před svým brankářem nám to rozhodně neulehčoval. Soustředil se na bránění a vyrážel do brejků. Většinu takovýchto pokusů dohrával soupeř poměrně tvrdě, což se nám pochopitelně moc nelíbilo. Naštěstí před koncem prvního poločasu jsme se dočkali odměny v podobě druhého gólu. Dráb nevvpustil souboj před brankou a donutil soupeře k vlastní brance. Těsně před koncem prvního poločasu bylo ještě veseleji. Akram střelou mezi obránci zvýšil již na 3:0.

Po krátké přestávce, doladěni taktických pokynů a s vedením 3:0 se šlo na výkop druhé půle. V druhém poločase se obraz moc nezměnil. Youngsters zodpovědně bránili a čekali na svou šanci. A ta přišla. Na pravé straně hřiště se dostal k míči Sobotka, který oklamal brankáře a zvýšil již na 4:0. Dalekonosné pokusy od Letka, Vávry nebo Býčka golman Sopky za svá záda nepustil. Stejně tak dopadla i obrovská šance Akrama, který nedokázal skórovat do zcela odkryté branky. V samotném závěru mohl ještě navýšit skóre Vávra, ale nedokázal na zadní tyči dopravit balon do sítě po šikovném uvolnění Mikeše ve středu hřiště. Soupeř se nevzdal a snažil se alespoň o čestný úspěch. Poslední šanci k tomu dostal v 60. minutě díky rohu, ale ani tato jeho akce brankou neskončila a Šaněk si tak mohl vychutnat svou první letošní vychytanou nulu.

Příští zápas čeká borce z béčka tým Balbín FC na hřišti ve Stodůlkách tak přijďte fandit!

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *