BÉČKO POPRVÉ BEZ BODU.

Páteční večer čekalo naše béčko jejich čtvrté vystoupení v této sezoně. Do cesty se jim na hřišti ve Stodůlkách postavil Balbín FC, který ještě donedávna hrál 2. ligu. K zápasu však nastoupil bez střídání.

Youngsters se opět sešli v hojném počtu. Navíc jak už se pomalu stává jejich rituálem, provedli před zápasem společnou rozcvičku, aby se naladili a připravili na zápas a v boji o další body tak neponechali nic náhodě.

Bohužel toto všechno bylo zapomenuto hned od úvodního hvizdu. Od začátku se nám na kopačky vkrádala zbrklost, nepřesnost v rozehrávce a nedůslednost v obraně. Těchto zmatků dokázal soupeř využít a dostat se v 10. minutě do vedení. Youngsters to naštěstí nezlomilo a hned po pár minutách dokázali vyrovnat. Na pravé straně hřiště se uvolnil Marcin, poslal balon do vápna, kde ho Akram ještě přenechal lépe postavenému Hanzíkovi na zadní tyči. Ten si s nabídnutou šancí poradil střelou na vzdálenější tyč, kterou nedal brankáři šanci. Bohužel vyrovnání klid na naše kopačky nepřineslo, naše hra byla dále plná nepřesností a nedařilo se nám dostat se do tempa. Když už to vypadalo, že první poločas skončí remízou a bude tak prostor se trochu uklidnit, říct si nějaké pokyny směrem k druhé půli, soupeř dokázal využít opět našeho nedůrazu a v poslední minutě prvního poločasu šel opět do vedení.

Na začátku druhého poločasu bylo ještě hůř. Vávra s Letkem dokázali soupeře zastavit pouze za cenu faulu a darovali tak soupeři standardku z velmi výhodné pozice. Tu však ještě dokázal Šaněk vyrazit, ale na následnou dorážku už zareagovat nestačil. Youngsters tak prohrávali 3:1 a byla to pro ně nová situace, se kterou se ještě nesetkali. Soupeř začal bránit v 5 lidech před vlastní bránou a šance na snížení moc nepřicházely. Ze standardní situace po faulu na Letka, dokázal Mikeš trefit pouze břevno. Což byla už třetí branková konstrukce, která se nám v tom zápase postavila do cesty. V další situaci nedokázal Akram natřikrát prostřelit hostujícího brankáře. Snížení přinesla až další standardní situace po ruce bránícího hráče. Akram prostrčil míč na Karima a ten vykřesal poslední jiskru naděje. Snížení na 3:2. Do konce zápasu zbývalo ještě necelých 10 minut. Času s výsledkem něco udělat bylo ještě dost, ale ani jednu z našich šancí se nepodařilo přetavit na vyrovnávací branku. V závěru ještě stačil Mikeš opět orazítkovat břevno. Kýženého vyrovnání jsme se tak nedočkali a museli jsme poprvé letos zkousnout porážku.

Nezbývá nám tak nic jiného, než tento smolný zápas hodit za hlavu, vzít si z něj ponaučení a do dalších zápasů opět nastoupit s čistou hlavou. Vrátit se k poctivé obraně, vysokému nasazení a bojovnosti.

Další zápas nás čeká již v pondělí ve Kbelích od 18:30, proti Hamburk VP.

Může jít o obrázek 6 lidem a text that says 'YOUNGSTERS FC Ð 2 BalbinFC 3 PODROBNOSTI BALBÍN FC Datum 30/09/2022 Cas Liga YOUNGSTERSFC SESTAVA 20:45 Soutez Podzim 2022 Dráb Marcin Mikeš AI Masani Sobotka Hamouche V Hanzik Vávra Šanek Letko Byček'

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *