BÉČKO SI KOMPLIKUJE ŠANCE NA POSTUP!

Po delší pauze čekal Béčko další zápas v 8. lize. Sváteční čtvrteční večer na Pražačce byl pro Youngsters možností, jak se v případě výhry posunout na třetí postupové místo. V cestě jim však stál Team Bambus, který držel onu poslední postupovou příčku. Dalo by se říct, že od začátku šlo v tomto zápase vše proti nám. Počasí, oslabená sestava se spoustou omluvenek a delší herní pauza. I přesto Béčko zbraně nesložilo a chtělo se o to třetí místo porvat na hřišti.

Museli jsme trochu podřídit taktiku sestavě. Od začátku jsme zodpovědně bránili v hlubokém bloku, soupeř nás obehrával ze strany na stranu jako v házené, ale v dobře organizované hře nebyl schopen najít žádnou skulinku. Trpělivé čekání na šanci se nám vyplatilo a v první velké šanci jsme se objevili my. Bohužel Marcin při svém úniku jen těsně minul pravou tyč soupeřovy branky. Obraz hry se moc neměnil, soupeř se snažil najít prostor v naší obraně, ale marně. Paradoxně soupeři největší šanci nabídl rozhodčí, který ve 20. minutě odpískal lehce diskutabilní penaltu. Bambus ji dokázal proměnit a dostat se do vedení 1:0. Do konce zápasu naštěstí bylo ještě dost času s tím něco udělat. Jenže na hřišti to tak nevypadalo, Béčko mělo hlavy dole, více je zajímalo diskutování s rozhodčím a soupeř naší rozhozené hry dokázal využit a po necelé minutě zvýšit na 2:0.

Druhý poločas na obrazu hry moc nezměnil. Místy to působilo jako kdyby to naši borci zabalili v hlavách, zápas odevzdali a nevěřili, že se s výsledkem dá ještě něco udělat. Soupeř byl všude první a v naší obraně to chvílemi byl pěkný kolotoč. Šaněk v bráně dělal co mohl, aby zabránil většímu přídělu. Pochytal množství soupeřovo šancí, ale na dvě další soupeřovo šance byl krátký. Soupeř postupně navýšil rozdíl na 4 branky. Těsně před koncem, mohl přidat čestný zásah Vávra, ale jeho střela po narážečce s Bejkem, proletěla jen kousek nad soupeřovo bránou.

Béčko musí tento zápas hodit za hlavu a poslední dva zápasy odjezdit po zadku, pokud se chtějí posunout do sedmé ligy. Věřme, že se jim to povede a příští čtvrtek na Jižním městě urvou 2 body.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *