DO NOVÉ SEZÓNY S NOVÝM LOGEM

Hanspaulka se probouzí ze zimního spánku a je tak nejvyšší čas na předsezonní zhodnocení naší přípravy. Jelikož už nejsme zrovna mladíci a většina z nás má spoustu jiných starostí než je fotbal, zvolili jsme pro letošní zimu především individuální přípravu, kterou doplnil pouze jeden velice neúspěšný turnaj. Toť asi vše k naší přípravě. Kdo však nelenil, byl opět management a tým oblékl do nového kabátu. Představujeme Vám nové logo, které o proti starší verzi dostalo poněkud odlehčený vzhled.

A co nás v nadcházející sezóně čeká? Jelikož průběh poslední sezóny doprovázely hodně negativní emoce, rozhodli jsme se opustit skupinu „B“ a přestěhovat se do skupiny „A“, která hraje převážně pondělky. V potaz jsme samozřejmě brali i velký tlak Charváta, který tento termín dlouhodobě vyžadoval. Doufejme, že tento počin ocení a bude mít minimálně 100% docházku. Velké rozhořčení však panovalo ihned po rozlosování, když jsme zpozorovali, že stejnou strategii zvolil i nenáviděný soupeř. Tímto Vás, naše fanoušky, již dopředu zveme na utkání (22.4. 20:15). Bude to velký!

A co ostatní soupeři? Těžko hodnotit, když s většinou z nich jsme ještě neměli možnost se setkat. Velkým favoritem bude určitě tým Deko, který po třech sezónách opouští 1. ligu. Velké ambice si však bude dělat i Stará dáma, které postup utekl doslova o vlásek. Premiéru ve druhé lize si zajistily týmy Sokol Picasso B a Pfefrs FC. Část týmu z Picassa už však zkušenosti z druhé ligy má, konkrétně ze sezón, kdy ještě hráli za „A“ tým, který se však před lety rozpadl. S týmem Pfefrs to zase bude setkání po téměř 7 letech, kdy jsme se utkali ve 4. lize. Mihulovo 4 gólové galapředstavení tehdy pomohlo ke snadné výhře 6:0. A bude to právě tým Pfefrs, který se nám postaví do cesty jako první. Uplatní Youngsters své zkušenosti a utkání dopadne jako před lety, nebo naopak Pfefrs navážou na svou vítěznou vlnu ze 3. ligy? To vše a mnohem víc můžete opět sledovat na našich stránkách. Budeme však rádi i za Vaši pondělní podporu na hřišti Aritmy.

🏆 1. kolo Hanspaulské 2.A ligy – Jaro 2024

🆚 Pfefrs FC – Youngsters FC

🏟️ Malešice

🕒 25.3.2024 / 20:45

YFC 🟢⚪️💪

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *