Report

První porážka v sezoně po hodně matném výkonu.

Po týdnu čekala na hráče Youngsters znovu malešická tvrz a to doslova, hřiště, na kterém se původně hrál box-lakros nebo hokejbal, je malým unikátem. Soupeř byl zajímavý, ne tolik, co se týče individuální kvality, ale spíš konsolidovanosti a systému hry.
Po úvodních závarech se první branky dočkali “Mladíci”, to když Mihula nachytal hostujícího brankáře na švestkách a střelou, která rozhodně neměla gólové parametry poslal Youngsters do vedení. Bohužel na svého brankářského kolegu navázal a ještě ho I výrazně předčil prozatím spolehlivý Nováček. Možná trochu zbytečně hodně vyběhl a ačkoliv měl pomalý míč na kopačce, nedokázal ho odkopnout, naopak mu prošel mezi nohama a soupeř dokázal krkolomnou střelou dostat míč do poloodkryté branky.
Šťastné vyrovnání poslalo soupeře na koně a bylo až moc vidět, jak chybí vedoucímu celku 3. Ligy tvořivý středák. Myšlenka tomu opravdu chyběla a mužstvo A.G.Č.V nepouštělo Youngsters k rychlým brejkům. Ojedinělé šance vystřídal další hodně smolný gól, to když si Mihula připsal druhou branku v utkání, tentokrát však svoji placírku nastavil tak nešťastně, že zamířil do své branky.
Nutno take podotknout, že ačkoliv se hráči Youngsters nepotykali úplně s formou, už vůbec zápas nesedl rozhodčím, ti kupili chybu za chybou a málem dovolili samotnému Jíšovi snížit, ten se dostal do obrovské šance po paradoxně ponechané výhodě A.G.Č.V, jenže ve stoprocentní tutovce trefil jenom břevno. Tetiva s Maršounem se snažili něco vymyslet I dál, ale tentokrát to nemělo ten správný drajv a tým A.G.Č.V začínal mít navrch. Aby toho nebylo málo přišel už druhý vlastní gól v utkání a pak ještě jeden.
Nepovedené střetnutí a hlavně neúčast mozků hry by konečně snad mohla probudit take střešovické jádro, pokud se totiž rozumný člověk podívá na tabulku 1.A Třídy, každému už je doslova na výsost jasné, že veškeré postupové ambice zeleno-bílých skončily. Příklad by si mohli vzít třeba z internacionála Ivo Ulicha, který je velkým zastáncem klišé, že nejlepším předzápasovým tréninkem je právě zápas….

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
27/04/201818:00Jaro 2018

Hřiště

Malešice
Heldova 555/1, Praha 10

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Marek Šula Obránce
37Filip Jíša Záložník
8Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *