Report

Youngsters si poradili i s Alejí a kolo před koncem už mají jistotu postupu!

Před nedělním zápasem v hale na Hanspaulce nás čekali velice příjemné starosti, a to sice jak ideálně rozhodit těch deset natěšenejch frajerů do pole tak, aby si každý zahrál a nešlo to na úkor týmové souhry. To se nakonec povedlo velice dobře a i díky tomu jsme tak v zápase od první do poslední minuty hráli prim.

Výsledek na to sice příliš nevypadá, přesto to dnes byl jeden z našich nejpovedenějších ofenzivních výkonů v sezoně. Díky rychlému točení sestavy jsme dokázali držet vysoké tempo a na branku Aleje se valil jeden útok za druhým. Naděje soupeře ale dlouho držel naprosto nesmyslně chytající gólman. Přestože měl už svá léta a postavu medvěda, svou pohyblivostí a reflexy připomínal spíše divokou kočku a lapačku podědil snad po legendárním Dominátorovi…

Dlouho deptal naše střelce svými zákroky, nebál se našim projektilům nastavit dokonce i kulky nebo ksicht. Poprvé kapituloval až ke konci první půle, kdy ho prostřelil nejlepší hráč zápasu Koubek, který se v posledních zápasech vypracoval ve spolehlivého střelce.

Druhá půle se dlouho nesla v podobném duchu, Alej po celý zápas hrozila jen sporadicky. Další góly však stále nepřicházeli, až se střídačka začala lehce obávat, aby nás to nakonec nemrzelo. Uklidnění nakonec přinesl až deset minut před koncem Marcin, který si před bránou našel Maršounovu střílenou přihrávku. Poté už se zápas v podstatě jen dohrával a odpočítávali se minutky do postupových oslav.

Historický postup do druhé ligy, tak už máme v kapse, pokud se tedy nebude opakovat legendární fuck up z první sezony YFC a zapomenuté pískání. V posledním kole nás pak čeká nevyzpytatelná parta ukrajinců z Huňáče, proti kterým budeme hájit sezónní neporazitelnost. YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!

Děkujeme fanouškům z týmu Viktorie Černuc – Fans za podporu při zápase!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
24/11/201916:15Podzim 2019

Hřiště

Hanspaulka
Na Hanspaulce 2, Praha 6, 16000

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Hanzík Záložník
Tomáš Koubek Záložník
1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník
Petr Verbíř Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *