Report

Fantastický Nováček hlavním strůjcem další výhry!

Čtvrté kolo zavedlo borce Youngsters opět do oblíbeného areálu na Pražačce, kde změřili síly s celkem Bamboocha City, v jehož dresu se představil i ostrostřelec Junek, aktuálně se vyhřívající na čele tabulky střelců Pražského přeboru.

Zápas začal ve velmi vlažném tempu a bez vyložených šancí, což platilo až zhruba do desáté minuty, kdy se z ničeho nic prosadil pohotovou střelou Maršoun. I zbytek prvního poločasu se hra odehrávala převážně ve středu hřiště, přesto se ale Youngsters zvládli ještě jednou prosadit. Po zisku míče a rychlém brejku vysunul Maršoun na zteč Charváta, který využil nejistého výběhu jinak velmi dobře chytajícího brankáře a těsně před ním dokázal míč píchnout do opuštené branky.

Do druhé půle jsme nastoupili hlavně s cílem nepustit soupeře zbytečně do zápasu, opak byl však pravdou. Klasicky nám u celé pětky najednou zvítězila touha útočit a po prohraném souboji ve středu hřiště si soupeř s přečíslením vědel rady. Naštěstí jsme rychle reagovali brankou Mihuly, který zakončil pohlednou kombinaci po přihrávce Šuly. Dvougólového vedení jsme si však příliš dlouho neužili, Bamboocha dokázala rychle snížit poté, co soupeře zbytečně lehce pustil do ideální palebné pozice Jíša.

Tady však začal velký den brankáře Nováčka, který jakoby chtěl ukázat, že před zápasem probíraná kila navíc nesbíral jen tak pro nic za nic. Branku takříkajíc ucpal a příbývající šance soupeře odmítal fantastickými zákroky. Když Bamboocha nedokázala v gól přetavit ani obrovský závar v poslední minutě, bylo jasné, že Youngsters si připíšou další dva body a soutěží tak stále proplouvají bez ztráty bodu.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
08/10/201718:45Podzim 2017

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Jan Kindl Obránce
1Jan Nováček Bránkář
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Marek Šula Obránce
37Filip Jíša Záložník
99Michal Šaněk Obránce
25Daniel Vokurka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *