Report

kvělá první půle a týmový výkon posouvají Youngsters do čela!

Netradičně brzy už v 15:00 čekala na hřišti Tempa na Youngsters další překážka v honbě za titulem. Brzký výkop nás stal Vokurku, který nezvládl návrat ze sobotního nočního dobrodružství. Spravit chuť po sobotě si naopak přišel poprvé v sezoně Koubek a tak se Youngsters nakonec sešli v poslední době už klasickém torzu s jedním hráčem na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně a soupeře jasně přehrávali. Dařila se nám kombinace a šance rychle přibývaly. První zásah si připsal svojí premiérovou trefou v sezoně Koubek, když po Maršounově přistrčení z přímého kopu suše vymetl všechny pavouky v šibenici soupeřova brankáře. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Charvát poslal dlouhý míč za soupeřovi obránce, Maršoun hlavou chytře sklepnul pod sebe do náběhu Jíšovi, který hlavou k tyči potvrdil své předzápasové tušení a hřiště Tempa se tak stává jeho oblíbenou destinací. Soupeř se stále nemohl dostat do zápasu a hrozil spíše sporadicky z autů hraných do branky. Jeden z nich prolétl až do naší sítě, ale protože míč nikdo netečoval, branka nemohla být uznána. A tak udeřilo na druhé straně a do třetice u toho byl Maršoun. Na jeho roh si dobře seběhl Mihula a přesnou placírkou na zadní tyč uklidil míč za brankáře Blesku potřetí.

Druhý poločas ale nabídl výrazně jiný obraz než poločas první. Blesk maximálně zjednodušil hru, balony létali okamžitě a odevšud směrem na naši branku a nám začaly ubývat síly. Vepředu jsme nebyli schopní podržet balon a soupeř toho brzo využil ke snížení. Jak tlak soupeře rostl, na naše kopačky se začala vkrádat nervozita. Nervy na uzdě málem neudržel Mihula, který se po důrazném souboji ve středu hřiště už už chystal ztrestat soupeře zuřivým kopancem. Na poslední chvíli se naštěstí vzpamatoval a tak Youngsters dále odolávali soupeři v plném počtu. Zmínku si zaslouží i dnes velmi agilní Šaněk, který dnes svými proporcemi trápil soupeře a nestyděl se podívat ani před jeho branku. Poté co soupěř spálil několik velkých šancí, nabídli jsme mu kontaktní gól my sami. Koubek jako poslední hráč chtěl zahrát soupeři na housle a výsledkem byl gól na 2:3.

Více už se však nestalo, a tak v zápase dvou rozdílných poločasů jsme nakonec vydřeli další těsnou výhru. Po strašidelné loňské sezoně vsadili Youngsters více na týmové pojetí a zodpovědnou obranu a výsledky jsou ihned vidět. V příštím kole nás čeká v „Dejvickém El Classicu“ tým Pfeffers a v něm už budem hájit první příčku v tabulce, kam nás nedělní výhra vyhoupla.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
22/10/201715:00Podzim 2017

Hřiště

Tempo
Ve Lhotce 1045/3, Praha 4

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
21Tomáš Koubek Záložník
37Filip Jíša Záložník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *