Report

Po další jednoznačné výhře postupují Youngsters do memoriálu vítězů.

Oficiální výsledky ještě nejsou k dispozici, nicméně kuloáry se šíří prohra našich pronásledovatelů VSK MFF UK Praha a tak před posledním zápasem skupiny by mělo být jasno o přímém postupujícím ze skupiny G.
Ve včerejším zápase nám los nadělil soupeře BP AC, který snad ani nehraje Hanspaulskou ligu a jeho kvalita byla na tristní úrovni. I přesto, že teplota překročila snad 40 stupňů a prakticky se nedalo dýchat, se nakonec Youngsters po několika omluvenkách sešli se třemi borci na střídání. Zápas by se dal rozdělit na prvních deset minut, kdy se Youngsters do svého soupeře zakousli a rozstříleli ho pěti góly a pak na zbylých 50 minut kdy si každý chtěl dát gól, nikdo nebránil, neběhal, každý zkoušel finty co viděl v televizi a nakonec jsme soupeře nechali i lacině snížit.
Skóre zápasu otevřel hned zkraje premiérovým gólem Vávra když natáhl béčkem a došoural to nějak do sítě. Následně pálil dvakrát ostrými Maršoun a poté dvakrát skóroval do prázdné i Hanzík po parádních přihrávkách Náprstka s Maršounem. Herní projev výrazně pokulhával, ale cíl byl splněn. Příští středu nás čeká poslední kolo a následně po rozlosování vítězové ostatních skupin.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
29/07/202017:30Letní turnaj 2020

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
BP AC101
Youngsters FC505

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
3Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Útočník
6Jakub Hanzík Záložník
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Denis Mareček Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *