Report

YOUNGSTERS NEDALI DEBAKLU ŠANCI A BEROU DŮLEŽITÉ DVA BODY!

Paté kolo bylo před námi a naše herní forma nebyla úplně špatná, nicméně bohužel zatím nevedla k bodovým ziskům. Po minulém utkání, kdy se nám nepovedla soupiska, jsme se tentokrát mohli těšit z návratu Letka, Veselého, Steinochera a dokonce i Bílý přijel včas. Důležitost utkání nepodcenil ani brankář Nováček, který byl na place jako první minimálně třičtvrtě hodiny před zápasem, jen tak dál! Náš soupeř poněkud překvapivě zatím ještě neprohrál a se skóre (26:6) po čtyřech utkáních, byl jasně považován za favorita tohoto klání.

Začátek zápasu byl z naší strany velmi rozlítaný a na dlouhém hřišti na Aritmě to bylo velmi znát. Perfektní kombinace, a hlavně rychlé náběhy za obranu nám dělali velký problém a než jsme se rozkoukali otevřel Moravec skóre. V zápětí nám ihned na kopačky dodal klid Maršoun, který po parádní dlouhé přihrávce od Mihuly, prakticky po prvním doteku v zápase s míčem, vyrovnal na 1:1. Naše obrana se pak uklidnila, srovnala do bloku a začala spoléhat na opět aktivního Koudelku, kterého bylo celé hřiště. Nejprve se protancoval parádním sólem až před brankáře, na kterém si bohužel při kličce vylámal zuby, aby se posléze opět parádním sólem, po dlouhém autu od Mihuly, dostal do stejné situace a tentokrát obstřelem nezaváhal. Další branku přidal Maršoun a poté opět Koudelka a vypadalo to, že je po zápase. Debakl nebyl schopen během do konce prvního poločasu cokoliv vymyslet a každý střelecký pokus šel buď vedle nebo do famozního Nováčka.

Ve druhém dějství naopak Debakl vymyslel hned po rozehrávce takovou kombinaci, že jsme se ani nedotkli balonu a bylo sníženo na 2:4. Klid ve hře nám dával ze zadní pozice lídr Bílý a když už jsme něco podcenili, vše pochytal Nováček. Velkou naší zbraní byly Mihulovi auty, který byl schopen z vlastní poloviny posílat naše útočníky do nebezpečných pozic. Klasická předzápasová sypačka na kasu místo rozcvičky ukázala, že Tetiva je po posledních zápasech při chuti, a i přes jeho názor, že dva góly v sezoně už má splněné, se utrhl i tentokrát. Nejprve na lajně ustál ostrý sprinterský souboj rameno na rameno a poté chytrou střelou překonal brankáře Debaklu. Závěr utkání patřil né příliš aktivnímu Steinocherovi, který nejprve vystihl soupeřovu rozehrávku, aby posléze předvedl svojí ušetřenou energii, když navedl míč z vlastní poloviny přes celé hřiště, nahrál Maršounovi a pelášil zavřít akci 2 na 1 na zadní tyč. Kapitán velmi ocenil jeho dravost a chuť vstřelit branku, nicméně místo gólové přihrávky volil obstřel brankáře a završení už třetího hattricku v řadě! „Kluci mě znají, někteří se mnou hrají celý život a vědí, že jsem hamoun, ale když to do té sítě padá, tak věřím, že mi to vždy rádi odpustí“, dodal střelec Maršoun. Výbornou náladu a chuť ze zápasu nezkazila ani korigující druhá branka v zápase Moravce, a tak jsme po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli slavit důležité dva body. „Kromě úvodního tlaku jsme soupeře do ničeho nepustili, hráli jsme aktivně a hlavně účelně. S bráchou se nám teď daří, já mu to oběhám a on to jen klasicky zakončí, navíc kluci dobře brání, takže spokojenost, zhodnotil utkání Koudelka“

Příští týden se vidíme opět ve středu večer, tentokrát na Pražačce, tak dorazte!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
26/04/202320:00Jaro 2023

Hřiště

Aritma
Nad lávkou 672/5, Praha 6

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Debakl FC123
Youngsters FC426

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
5Patrik Bílý Obránce
8Martin Tetiva Záložník
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
16Luděk Steinocher Záložník
19David Veselý Záložník
24Matyáš Koudelka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *