Report

Další drtivá výhra posouvá Youngsters krůček od postupu!

Ve velké formě hrajícím Youngsters se v neděli podvečer postavili na hřišti Tempa FC Drny. A kdo dal tomuto zápasu přednost před šlágrem české ligy, rozhodně nemusel litovat. Začátek utkání nás zastihl sice v trochu ospalejší náladě, ale jestli se na něco letos můžeme spolehnout, tak je to spojení FC Tempo a hlavou skórující Jíša. Naskočil si na Mihulův aut a míč poslal přesným obloučkem přes soupeřova brankáře do sítě poprvé. Druhý gól přidal o chvíli později do prázdné branky Mihula poté, co na půli obral zaskakujícího gólmana Drnů.

Soupeř se ale nevzdával a jeho snaha byla odměněna kontaktní brankou, když obrana nezvládla pokrýt dobíhajícího hráče po tvrdé střele, kterou Nováček zvládl vyrazit jen před sebe. Ve zbytku poločasu byl zápas vyrovnaný a nic nenasvědčovalo konečnému debaklu. Zápas ale definitivně rozsekla poslední minuta první půle.Nejdříve se 40 vteřin před koncem prosadil svým typickým způsobem Mihula a ihned po rozehrání sebral soupeři míč Charvát, prolétl kolem dvou soupeřů a téměř od lajny vypustil přesný projektil, který se od zadní tyče odrazil za bezmocného brankáře.

Do druhé půle jsme vlétli s velkou chutí povzbuzení skvělým závěrem předchozího dějství a naopak Drny byli viditelně otřeseny. S každou další povedenou akcí rostlo sebevědomí hráčů Youngsters a na hřišti jsme mohli vidět spoustu krásných fotbalových momentů. Charvát svými kličkami doslova terorizoval hráče soupeře, Jíša se trefil také pro něj trochu netradičně nohou a Mihula zkompletoval svůj druhý hattrick za sebou. Drnům nepomohla ani změna gólmana a naše kanonáda se nakonec zastavila na čísle osm.

Výsledek je možná pro soupeře trošku krutý, ale fakt je, že ve druhé půli bylo na hřišti už pouze jedno mužstvo. Youngsters tak už pomalu klepou na brány třetí ligy, ke stoprocentní jistotě jim stačí porazit v příštím kole své nejbližší pronásledovatele z Prague Gunners. Neděle 18:45 Pražačka, buď u toho!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
05/11/201718:45Podzim 2017

Hřiště

Tempo
Ve Lhotce 1045/3, Praha 4

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
21Tomáš Koubek Záložník
37Filip Jíša Záložník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *