Report

Youngsters excelovali zejména při standardních situacích a s Dropou si s přehledem poradili!

Předchozí dva nezdary nás opět přiblížili sestupovým vodám a tak bylo dnes potřeba zvítězit. Půlhodinku před výkopem přišla nepříjemná zpráva s omluvou od brankáře Nováčka, který se právě probral po šesti hodinách na pohotovosti. Naše jednička sice příliš často nechybí, ale když už absentuje, můžete se spolehnout, že za tím bude nějaká šílená stor Pomyslné rukavice (opravdové bohužel sebou nikdo neměl) tak musel nasadit Letko a šlo se na věc.

První poločas jsme se trochu srovnávali s malým Běchovickým pláckem, který příliš nesvědčil technickým finesám a naší touze po kombinaci. Třikrát se po našich hloupých ztrátách soupeř dostal do vedení a třikrát jsme tak museli dotahovat. První srovnání obstaral svým premiérovým gólem v barvách YFC Marcin, který se nejrychleji zorientoval ve vápně soupeře poté, co Maršoun přečetl výhoz gólmana. Tedy první do správné branky, protože to byl právě on, kdo chvíli před tím nešťastným odkopem do vlastní sítě otevřel skóre utkání.

Podruhé srovnával Mihula neskutečnou pumelicí pod klacek po signálu z rohového kopu. Naše standardní situace dělali obecně soupeři obrovské problémy, téměř každý roh nebo aut byl nebezpečně zakončen. Předvedli jsme spoustu vtipných a nápaditých řešení, až soupeř musel nabýt dojmu, že snad trénujeme pětkrát týdně, jak nám to všechno vychází. Soupeřův brankář se ale činil, a tak se do kabin šlo za vyrovnaného stavu 3:3 poté, co Maršoun těsně před půli srovnal svojí jubilejní třístou trefou v dresu Youngsters FC.

V druhé půli jsme trochu zjednodušili hru, vyvarovali se chyb při rozehrávce a celkem jasně utkání ovládli. Do vedení nás brzy poslal Maršoun, svoji druhou branku poté přidal také Marcin, který využil špatné domluvy brankáře s obranou. Dropa se zmohla v podstatě už jen na dlouhé nákopy do našeho vápna, které zvládali odvracet naši obránci nebo s přehledem lepil jistě chytající Letko. Poslední slovo v zápase pak měla dopředu hlášená „Babička“. Náš už legendární signál z rohového kopu úspěšně zakončil i s pomocí soupeřovi teče Charvát.

Zasloužené a nakonec i přesvědčivé vítězství nás opět vystřelilo do lepší půlky tabulky. Za zmínku stojí také střelecký apetit kanonýra Maršouna, který dnes svými dělovkami soupeře doslova likvidoval. První hráč Droppy musel odstoupit v první půli s protočeným kolenem poté, co se postavil do cesty Maršounově pumelici z přímého kopu a ošetřovat se muselo i v druhé půli, kdy po Marcinové sklepnutí knockoutoval dalšího soupeře ukázkovým headshotem. Budiž to varování pro budoucí soupeře, že Youngsters se do cesty stavět nevyplácí! 

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
19/05/201920:00Jaro 2019

Hřiště

Sportovní centrum Běchovice
Richtrova 536, Praha 9,

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Válek Záložník
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *