Report

Nedělní výlet do Běchovic přinesl pohodovou výhru.

K souboji s Dropou jsme opět po půl roce zajížděli do dalekých Běchovic na jeden z nejhorších plácků, které tato soutěž nabízí. Zdejší maličké hřiště s povrchem, který zažil svá nejlepší léta snad ještě v minulém tisíciletí, kombinační hře příliš nepřeje, a když se k tomu přidal ještě soupeř, který se o žádnou velkou kombinaci ani nesnažil, nelze se divit, že fotbal občas dost plakal.

Prvních dvacet minut se naši borci zatím pouze zastřelovali a veškerou pozornost tak na sebe strhával správce místního areálu, v tomto utkání plnící roli asistenta sudího. Těžko říci, jestli za to mohou nenaplněné ambice pískat Ligu Mistrů, nebo se jen chtěl cítit důležitě, ale svými nesmyslnými výroky často vstupoval do hry, otravoval hru oběma týmům a zároveň kazil dojem z jinak velice dobře pískajícího hlavního rozhodčího. V poslední desetiminutovce se nám konečně podařilo se prosadit. Dvě Maršounovi povedené střely znamenali poločasové vedení 2:0.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu jako ten první, Youngsters pozorně bránili soupeřovi dlouhé nákopy a z brejků se snažili utkání definitivně rozhodnout. Pojistka přišla nakonec až v poslední desetiminutovce. Charvát si to na levé lajně hodil takzvaně „na Garetha“, prohnal se kolem bránícího hráče Dropy a ve skluzu předložil Mihulovi míč před branku. Ten nabídkou nepohrdl a pohotovou střelou na přední tyč procedil míč až do sítě. Hotovo.

I když se na to chvílemi asi nedalo moc koukat, hřejí nás dva body a dalším pozitivem může být i to, jak jsme si dokázali poradit se silovým způsobem hry soupeře, který nám často moc nesvědčí. Nováček dnes měl práci v podstatě pouze se sbíráním dlouhých centrů, přímých střel na něj defenziva Youngsters pustila naprosté minimum. Příští týden máme volníčko, další zápas nás čeká až v pátek 04.října na Vysočanské proti Power Rangers.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
22/09/201920:00Podzim 2019

Hřiště

Sportovní centrum Běchovice
Richtrova 536, Praha 9,

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Hanzík Záložník
1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *