Report

Youngsters nenavázali na svůj snový vstup do 2. ligy a připisují si první porážku!
Po několika měsíční covid pauze jsme se konečně dočkali a mohli opět vyběhnout na hřiště prohánět kulatý nesmysl. Na mnoha z nás se projevil nedostatek pohybu a pár kil navíc se v nových dresech značně projevil. No, pojďme radši k zápasu…
Odbyla 19. hodina a všichni natěšený na značkách čekali na hvizd sudího a mohlo se začít. Vstup do utkání patřil jasně našemu celku a hned po pár minutách oťukávání se v blízkosti soupeřova vápna dostal k míči Maršoun, vykoupal jednoho obránce a zavěsil. V tu chvíli z nás padla trochu úleva, že jsme možná ten fotbal ještě nezapomněli. Jenže to by o pár minut později nesměla přijít fatální chyba v domluvě našich obránců s brankářem Nováčkem, který při výběhu mimo vápno netrefil v souboji s útočníkem míč ani soupeře, a tak míč zapadl až do brány. Poté se hrála vcelku vyrovnaná a bojovná hra a střed hřiště. Do šance se dostávali oba týmy jen zřídka po chybách v rozehrávce či bránění. A jednu takovou udělal soupeř v rozehrávce při vysokém presinku našich borců. Mihula dokázal vypíchnout míč pro Maršouna, který poslal prudkou přihrávku na nabíhajícího Náprstka, které uklízel do prázdné branky. Jestli nás něco v tomto zápase však sráželo na zem, tak to byly právě individuální chyby. Krátce po vedoucí brance se nechal nachytat Mihula, který kolem sebe nechal prohnat útočníka, který se poté při samostatném úniku na Nováčka nemýlil. Chvilku na to při autovém vhazování opět zaspal při bránění Mihula, který opět nedokázal pohlídat náběh do vápna a bohužel pro něj se střelec opět nemýlil. Poločas tak skončil 3:2 v náš neprospěch ačkoli jsem na tom herně byli možná i o něco lépe. I proto jsme věřili, že ještě utkání dokážeme zvrátit v náš prospěch.
Jenže do druhé půlky to byl naopak soupeř, kterého vstřelené branky ke konci poločasu posadili na koně a začali hrát mnohem rychleji, přesněji a hlavně účelněji. Erko nás značně zatlačili na vlastní polovinu a míč nám téměř nepůjčili a tak jedinou naší zbraní byli standardky či tradičně autové vhazování. Bohužel nám však ani tyto situace dnes nevycházeli a tak to byl opět soupeř, který využil podklouznutí Hanzíka při rozehrávce a dostal se do dvoubrankového vedení. V tu chvíli nám nezbývalo nic jiného než vrhnout veškeré síly do útoku. To se nám bohužel stalo osudným, soupeř přidal další dvě branky a bylo hotovo. Kosmetickou úpravu na 6:3 přidal ještě po individuální akci v poslední minutě Maršoun.
Nezbývá nic jiného, než hodit prohru za hlavu a začít opět poctivě makat, protože samo se to rozhodně neuhraje. Další zápas nás čeká příští pátek proti rumunskému celku Steaua FC!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
09/12/202019:00Podzim 2020

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Erko Kbely336
Youngsters FC213

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
3Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
8Martin Tetiva Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *