Report

Youngsters i díky fantastickému Nováčkovi v brance udolali Hajduk Hůrku!

Velice důležitá bitva nás čekala v neděli v podvečer na domácím plácku na Hanspaulce. Série několika zbytečných remíz nás přiblížila na pouhý bodík od sestupových pozic a tak bylo třeba už taky jednou zabrat naplno. Ze začátku jsme se my i soupeř trochu srovnávali s nízkým stropem v místní nafukovačce a někteří borci museli hodně krotit své touhy „nakládat to nahoru“. Jelikož je ale náš tým spíše plný technických štírků, brzo jsme přebrali otěže zápasu a aktivní hrou po zemi se dostávali do šancí.

Do vedení nás dostal kanonýr Maršoun, když dělovkou pod břevno propálil brankáře Hajduku. Další branka už v první půli nepadla a tak jsme do kabin odcházeli pouze s hubeným vedením. Ve druhé půli soupeř přidal na obrátkách, zjednodušil hru a my naopak začali hrát dost nezodpovědně a kombinace se z naší hry téměř vytratila. Přesto to byl opět Maršoun, kdo přinesl uklidňující druhý gól.

Hajduk ale nesložil zbraně a tak musel začít úřadovat Nováček. Svoji branku v druhé půli doslova začaroval a svými zákroky doháněl soupeřovi útočníky k čirému zoufalství. Jakoby nestačilo, že chytil minimálně pět jasných gólů, navrch si ještě skvěle postavil tyče a několikrát nás od pohromy zachránila branková konstrukce.

Soupeři se nakonec z tlaku podařilo vytěžit pouze snížení a my tak slavíme veledůležité dva body. Výkon zejména v druhé půli optimální nebyl, ale pozitivem je rozhodně zlepšená defenziva, po deseti kusech od Balbínu jsme v následujících dvou zápasech obdrželi pouze jediný kousek, což je u našeho mančaftu málo vídaný počin 

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
04/11/201818:45Podzim 2018

Hřiště

Hanspaulka
Na Hanspaulce 2, Praha 6, 16000

Výsledky

Youngsters FC

Filip Jíša Záložník
Aleš Náprstek Obránce
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
7Karim Hamouche Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
99Michal Šaněk Obránce
Tomáš Jungvirt Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *