Report

Youngsters spasila až Charvátova patička v poslední minutě!

I když podle domluvy před zápasem to vypadalo všelijak, nakonec jsme se v neděli večer na Pražačce sešli v hojném počtu se třemi kusy na střídání. Zhruba půlka našich borců byla sice různě zdravotně indisponovaná, ale Youngsterské srdíčko jim stejně velelo dorazit.

Zápas začal opatrně a Youngsters se nemohli pořádně dostat do tempa. Pomohl nám až budíček v podobě dvou slepených gólů v naší síti, když Hosthunters dokonale využili našeho špatného prostřídání a zmatků v obrané fázi. Vyrovnání zařídil dvěma zásahy ještě do půle kapitán Maršoun, který dvakrát nachytal vysokého, ale nepříliš obratného gólmana soupeře přízemními projektily.

V druhé půli jsme toho soupeři už tolik nepovolili a sami naopak více a více soupeře tlačili k jeho vápnu. Několik dobrých šancí se nám povedlo zahodit, nejvíce se v zakončení trápil ještě loni spolehlivě střílející Mihula. Největší šanci spálil placírkou z vápna po krásné narážečce od Vávry. Čas se pomalu blížil ke konci a když už to vypadalo na dělbu bodů, Youngsters přece jenom udeřili.

Sérii standartních situací ze zajímavých pozic zakončilo Mihulovo stažení přímo na středu soupeřovi půlky pouhou minutu před koncem. Ideální palebná pozice. Hosthunters podle toho také postavili početnou zeď, nevystačilo jim tak už na Charváta, který operoval před brankářem. Toho si všiml exekutor Maršoun a míč tak místo přímé rány na bránu nastřelil po zemi na Charváta. Ten chytrou tečí patičkou usměrnil míč mezi nohy nešťastného gólmana a Youngsters mohli slavit.

Obrovsky důležitá výhra, která nám snad dodá trošku klidu před příštím zápasem, kde už půjde opravdu do tuhého. V přímém souboji o první flíček se utkáme s Řežem to United, kteří stejně jako my letos vyladili formičku a po plácání se ve středu tabulky bojují o mety nejvyšší. Před zápasem sezony je opět jeden víkend volno, tak snad zatím každý doléčí své šrámy a dorazí v top formě! Youngsters Fakin Champions!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
20/10/201920:00Podzim 2019

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Hanzík Záložník
Tomáš Koubek Záložník
1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *