Report

YOUNGSTERS NEZVLÁDLI DŮLEŽITÝ SOUBOJ S INTEREM
Ačkoli jsme před zápasem opět řešili samé příjemné starosti s docházkou, po zápase už nám moc do zpěvu nebylo.
Už na startu ligy nám bylo jasné, že tento zápas bude jedním z klíčových pro naše setrvání ve druhé lize a tak soupiska na tento zápas den před zápasem čítala neuvěřitelných 13 hráčů. Chyběl snad jen Charvát, který letos Hanspaulku totálně sabotuje a Nováček, který odjel do zahraničí. Po dohodě v týmu zůstali dva hráči doma a na zápas jsme byli připraveni v 11ti lidech. Dobrou zprávou také bylo uzdravení Hájka, který se tak poprvé mohl ukázat v ligovém zápase.
Samotné utkání pak bylo velmi nervózní už od samého začátku. Spousty chyb následovaných fauly, které se brzy rozhodčím začali vymykat kontrole a šancí poskromnu. Bylo tak zjevné, že tento zápas vyhraje ten, komu se podaří vstřelit první branku. To se nakonec po jedné nenápadné střele z 20ti metrů, na kterou si naběhl jeden z útočníků, lehce před vápnem tečoval a Letko neměl nárok. Od té doby soupeř především pečlivě bránil a my nedokázali téměř nic vymyslet.
V druhém poločase zápas probíhal téměř pořád stejně a nám nezbývalo nic jiného, než vsadit vše jen na útočení. Netrvalo dlouho a soupeř přidal další dvě branky a bylo hotovo.
Výsledek pro nás je velice znepokojující vzhledem k vývoji v tabulce. Nyní nás čekají 3 náročné zápasy za sebou, kde se utkáme s týmy aspirující na postup a tma se body budou získávat velice těžko. První duel nás čeká již zítra proti Pneuservisu Bartoušek, který nám v minulé sezoně nadělil 17 branek ve dvou zápasech.
Čeká nás tedy ještě dlouhá a trnitá cesta k setrvání ve druhé lize.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
28/04/202219:00Jaro 2022

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Inter Ohradní123
Youngsters FC000

Youngsters FC

2Antonín Vávra Obránce
3Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
6Aleš Vokoun Obránce
8Martin Tetiva Záložník
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Denis Mareček Záložník
24Matyáš Koudelka Útočník
12Petr Hájek Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *