Report

Béčko k nezastavení!
 
Ve třetím vystoupení v letošní sezoně čekal na borce z béčka další neznámý soupeř. Jediné, co jsme věděli, že Sopka zatím v letošní sezoně nezískala ani bod a budou chtít s tím něco udělat. Youngsters se mohli opět opřít o široký kádr a hojnou účast podpořenou první letošní účastí kapitána Býčka, který se toho hned od začátku chopil pevnou rukou. Týmová porada, udílení taktiky, rady v kombinaci se společnou rozcvičkou dostatečně hráče připravila a mohli jsme začít.
 
Od začátku zápasu naši borci začali plnit taktické pokyny do puntíku. Kombinace mezi obránci a hledání cesty k soupeřově bráně nesla ovoce. V první šanci se objevil po pár minutách Král, který svou příležitost proměnit nedokázal. Prostřelit soupeřovo golmana se podařilo až Daliborovi, který nám svou pohotovou střelou dodal více klidu na kopačkách a jednobrankové vedení. Youngsters se snažili o přidání dalších branek, ale soupeř hrající v 5lidech před svým brankářem nám to rozhodně neulehčoval. Soustředil se na bránění a vyrážel do brejků. Většinu takovýchto pokusů dohrával soupeř poměrně tvrdě, což se nám pochopitelně moc nelíbilo. Naštěstí před koncem prvního poločasu jsme se dočkali odměny v podobě druhého gólu. Dráb nevvpustil souboj před brankou a donutil soupeře k vlastní brance. Těsně před koncem prvního poločasu bylo ještě veseleji. Akram střelou mezi obránci zvýšil již na 3:0.
 
Po krátké přestávce, doladěni taktických pokynů a s vedením 3:0 se šlo na výkop druhé půle. V druhém poločase se obraz moc nezměnil. Youngsters zodpovědně bránili a čekali na svou šanci. A ta přišla. Na pravé straně hřiště se dostal k míči Sobotka, který oklamal brankáře a zvýšil již na 4:0. Dalekonosné pokusy od Letka, Vávry nebo Býčka golman Sopky za svá záda nepustil. Stejně tak dopadla i obrovská šance Akrama, který nedokázal skórovat do zcela odkryté branky. V samotném závěru mohl ještě navýšit skóre Vávra, ale nedokázal na zadní tyči dopravit balon do sítě po šikovném uvolnění Mikeše ve středu hřiště. Soupeř se nevzdal a snažil se alespoň o čestný úspěch. Poslední šanci k tomu dostal v 60. minutě díky rohu, ale ani tato jeho akce brankou neskončila a Šaněk si tak mohl vychutnat svou první letošní vychytanou nulu.
 
Příští zápas čeká borce z béčka tým Balbín FC na hřišti ve Stodůlkách tak přijďte fandit!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
22/09/202219:15Podzim 2022

Hřiště

Malešice
Heldova 555/1, Praha 10

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
LDT Sopka000
Youngsters FC B314

Youngsters FC B

2Antonín Vávra Obránce
3Jakub Býček Obránce
4Dominik Letko Obránce
7Martin Mikeš Útočník
8Akram Al Masani Záložník
9Dalibor Dráb Útočník
12Radim Sobotka Záložník
15Jakub Hanzík Záložník
23Michal Král Útočník
27Karim Hamouche Záložník
99Michal Šaněk Bránkář

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *