Report

NEUVĚŘITELNÁ EFEKTIVITA V ZAKONČÍ ZAJISTILA VÝHRU NAD ALIENOU! AVŠAK JEN DOČASNOU.

Ačkoli jsme zase den před zápasem těžce lepili sestavu, nakonec se na hřišti ukázal slušný počet osmi hráčů. Již při rozcvičce bylo jasné, že se proti nám opět postaví rychlostně a fyzicky připravení borci z východu, a tak jsme opět chtěli spoléhat na zodpovědnou obranu a kanonýra Maršouna, kterému tam letos padne vše, co letí na bránu. A netrvalo dlouho a Maršoun nás opět nezklamal. Dlouhý balón za obranu soupeře mířil již do zámezí, ale Maršoun to nevzdal a téměř z nulového úhlu zkusil překvapit brankáře hostí. Povedlo se mu to náramně. Pumelice přímo vedle hlavy a brankář bez šance, 0:1. O pár minut později bylo ještě veseleji. Tetiva se dostal do úprku a nekompromisně zavěsil, 0:2. A když 5 minut poté dostal Maršoun skákavý balon a z první ji poslal křižnou do šibenice, zdálo se být rozhodnuto, 0:3. Aliena sice držela balon, snažila se kombinovat, ale k vážnějším šancím díky zodpovědné obraně se poměrně dlouho nedostávala a střely z dálky perfektně likvidival Nováček v bráně. Až v 17 minutě přišlo první zaváhaní obrany, která se nestihla včas vrátit, a tak se po zákroku Nováčka dostal k zakončení hráč Alieny, který s do odkryté branky snížil na 1:3. Více zajímavého se již v prvním poločase.

Doposud poklidné utkání však dostalo krátce po startu druhé půle tvrdou ránu, a to doslova. Horkokrevný hráči Alieny přestali unášet dosavadní stav a na hřišti začali lítat tvrdé rány. V jednu chvíli už to vypadalo na hromadnou bitku, když jeden z hráčů Alieny mimo dějství uštědřil několik ran loktem našemu hráči. Je opravdu neuvěřitelné, co si některé týmy z východu dovolí. Naštěstí tento zápas pískal zkušený rozhodčí, který dokázal situace poměrně uklidňovat. Možná nám i tyto situace vyhovovali více. Hra se začala kouskovat a čas hrál v náš prospěch. Stav 1:3 vydržel až do konce a my tak mohli slavit vítězství.

S čím jsme však bohužel nepočítali, tak byla vypočítavost soupeře, který nakonec podal protest proti jednomu z našich hráčů za hraní „na černo“. Ačkoli tento hráč je již členem týmu dlouhou dobu, tak měl na tento zápas stopku. Vzhledem k počtu zraněných jsme si však absenci dovolit nemohli, a tak nastoupit musel. Legion „STB“ Aliena si to však pohlídala, protestovala, vyšlo jí to a zápas byl zpětně kontumován v jejich prospěch. Ačkoli jejich protest byl oprávněný, tak se s tímto práskačstvím rozhodně neztotožňujeme. Natož, když pár minut předtím pár minut předtím stejného soupeře „mlátím“. Pokud se s Alienou ještě v nedohlednu setkáme, je jistě o zábavu postaráno.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
04/10/202320:45Podzim 2023

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Legion Aliena A106
Youngsters FC300

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
5Patrik Bílý Obránce
6Aleš Vokoun Obránce
8Martin Tetiva Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
13Denis Mareček Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *