Report

Youngsters po delší době bez výhry, přesto stále drží všechny postupové trumfy!

Další týden, další důležitý souboj. I přes počasí, že bys psa nevyhnal, jsme se sešli v hodně slušné sestavě se třemi lidmi na střídání. Většinu první půle jsme ale tahali za kratší konec. V naší hře bylo málo pohybu a spoustu nepřesností. Soupeř se po našich chybách a nedůslednostích snadno dostával do šancí. Hodně nás zlobil zejména Pirát (nejtechničtější hráč soupeře s šátkem uvázaným takzvaně „na piráta“). Poločasové skóre bylo 2:1 pro soupeře a je nutno přiznat, že to bylo ještě dost milosrdné. Naši jedinou branku vstřelil kdo jiný, než kapitán Maršoun.

Druhá půle nabídla naštěstí úplně jinou podívanou. Youngsters od začátku zamkli soupeře na jeho půli a na branku Idiotů se valila jedna akce za druhou. Zatímco Letko v naší bráně si mohl užívat druhé půle téměř z pozice diváka, jeho protějšek byl v neustálé permanenci a zejména díky němu Youngsters nedokázali z tlaku vytěžit více než jeden gól. Ten obstaral Koubek, který si na brankové čáře pohrál se dvěma obránci a procedil míč přes bližší tyč až do kasy.

Jako by nestačili jeho zákroky, měl i perfektně postavené tyče a když už si nějaká střela našla cestu za jeho záda, tak jako dvě Charvátovi dělovky, zachránila ho od inkasování konstrukce. Zápas dvou rozdílných poločasů tak skončil remízou, se kterou nemůže být moc spokojený ani jeden z týmů. Pro nás to znamená ukrojení jednoho bodíku z tříbodového polštáře, který jsme si drželi před Řežem to United, teď už asi jediným konkurentem v boji o postup, pro Lorda Idiota to naopak znamená s největší pravděpodobností konec postupových nadějí. Nezaujatý fanoušek musel být každopádně se zápasem spokojený, protože k vidění byl skvělý fotbal.

Další překážkou na cestě do druhé ligy jsou nám Plameňáci, se kterými se utkáme v neděli v 17:30 v nafukovačce na Litvínovské. YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
10/11/201920:00Podzim 2019

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Hanzík Záložník
Tomáš Koubek Záložník
2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *