Report

Béčko bere body i do třetice!
V úterý podvečer se na Pražačce Béčko chystalo na své třetí vystoupení v 6.lize. Oproti minulému kolu jsme nemohli využít defenzivní umění Letka a ofenzivní schopnosti Hada. Dobrou zprávou byl však návrat Býčka do obrané linie týmu.
Utkání začalo opatrně s obou stran. Možná to bylo neúčastí rozhodčího, kdo ví. Naše obrana s přehledem hlídala soupeřovo pokusy a nepouštěla ho k ohrožení naší brány, kterou pro tento zápas hájil opět Vávra. Po pár minutách šla však opatrnost stranou a začalo se hrát nahoru dolů. Šance se střídali na obou stranách. Do vedení jsme nakonec šli my, zásluhou Hrubého, který je zatím nejlepším střelcem týmu. Soupeři se bohužel po naší chybné rozehrávce podařilo ještě do poločasu srovnat na 1:1.
Druhý poločas pokračoval podle stejných not, jako skončil ten první. Šance se střídali na obou stranách, ale ani jednomu týmu se nedařilo prosadit. V našem případě nám k tomu nepomohlo ani několik rohů a dlouhých autů. Hrubý si v samostatném úniku neporadil s domácím brankářem a když Pánek v poslední minutě nasměřoval své zakončení pouze do tyče, bylo o dělbě bodů rozhodnuto. Nutno však podotknout, že diváky i přes nedostatek branek, zápas rozhodně nenudil.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
19/09/202319:30Podzim 2023

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Modrá vopice TJ101
Youngsters FC B101

Youngsters FC B

2Antonín Vávra Bránkář
3Jakub Býček Obránce
5Marcel Marcin Obránce
88Michal Pánek Obránce
11Bohumil Hrubý Záložník
6Aleš Vokoun Útočník
9Dalibor Dráb Útočník
12Radim Sobotka Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *