Report

Kanonáda na Aritmě
Dnešní den naše Béčko zavítalo ve večerním zápasovém čase (podobném zápasům ligy mistrů) na hřiště SK Aritma Praha, kde jejím soupeřem byl tým Monica Bellucci A.C. nacházející se na chvostu tabulky. Cíl byl jasný-naši borci potřebovali plně zabodovat.
Počátek hry byl z obou stran velice opatrný a do žádných výrazných akcí se nikdo moc nepouštěl. Snad to bylo dáno i kvalitou povrchu, který byl po předchozím dešti uklouzaný. Youngsters nicméně od počátku měli více ze hry a drželi míč i více na svých kopáčkách. Když už to vypadalo, že první poločas bude pouze vzájemné oťukávání, přišla v 25 minutě nenápadná nakopávačka ze strany Monicy Belluci na nabíhajícího Kovaříka a ten skákající balon ze vzduchu přeloboval přes doposud bezchybně chytajícího Vávru a míč zapadl do odkryté branky. Odpověď nečekala dlouho a doposud spící malá kopaná se stala pořádným fotbalem. Monica si nestihla ani pořádně oslavit vedení a už bylo srovnáno na 1:1. V 27. minutě po krásné kombinační akci ze strany ještě prodloužil míč Sobotka na napřaženého Drába a ten se již do odkryté branky se svým útočným stylem nemýlil. Monice dovolili po srovnání borci Béčka víceméně jen rozehrát. Dotírající Letko vybojoval out, na nic nečekal, sebral míč a hodil jej na nabíhajícího Hrubého, který jej uklidil ze vzduchu do pravého růžku. 2:1. To už běžela 28. minuta a do konce poločasu Monica Belluci Younsters už do ničeho výrazného nepustila.
Začal druhý poločas a bylo vidět, že kluci Youngsters byli při chuti. Hrálo se celkově ve vyšším tempu-nahoru dolů. Prolomil to až v 41. minutě out, který si vzal doposud aktivně hrající Pánek a dlouhým náhozem přesně trefil hlavu růžového dresu, který si ještě vylepšoval pozici a ukázkovým temenem skóroval před Hrubým pod víko vlastní branky. 3:1 pro Youngsters. Monica se snažila kousat v podobě faulů a nakopávání zejména Pánka, kterému se tak snažili znepříjemnit postup směrem k jejich bráně. Ten se však při jedné akci vysmekl, po pravé straně naběhl k bráně a ještě přihrál doleva na volného Sobotku. Ten s rozvahou ještě zpracoval míč, podíval se a po zemi prostřelil gólmana. 4:1. Následně se chvíli hrálo bez branek a bez výrazných šancí. Ze hry měli v tu chvíli více hráči Monicy Belluci, avšak hecující Letko zpátky vracel Youngsters pozornost. Nicméně pár minutek před koncem se povedlo Youngsters přečíslení a Marcin těsně minul křižně vyslanou přihrávku od Hrubého, kterou mohl zaslat do odkryté brány. Napravil to však víceméně v poslední akci Youngsters, kdy pumelicí z halfvoleje ještě z otočky po vzoru svých lektorů z ligy mistrů propálil z dálky gólmana. V zápětí již zazněla jen píštalka rozhodčího a Youngsters B výhra byla dokonána s jednoznačným výsledkem 5:1.
Na další zápas váz zveme ve čtvrtek 23. 11. od 18:30 na hřišti Mikulovka, kde se naši borci utkají s dalším důležitým soupeřem Libeň SK B.
Tak přijďte fandit!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
16/11/202320:45Podzim 2023

Hřiště

Aritma
Nad lávkou 672/5, Praha 6

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Monica Bellucci A.C.101
Youngsters FC B235

Youngsters FC B

2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Obránce
9Dalibor Dráb Útočník
11Bohumil Hrubý Záložník
12Radim Sobotka Záložník
88Michal Pánek Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *