Report

YOUNGSTERS I PŘES DALŠÍ PROHRU MOHOU SLAVIT!
Poslední kolo Hanspaulské ligy hrané v jeden den prakticky ve stejnou dobu přinášel mnoho otazníků. Kdo bude mistr a postoupí do první ligy? Kdo vyhraje nejlepšího střelce skupiny? Kdo doprovodí Torpédo Barandov a s druhou ligou se rozloučí? Jelikož boj o titul se nás zdaleka netýkal bylo potřeba se soustředit především na záchranu. Ke spokojenosti kapitána Maršouna bylo odhodlání se udržet, tak obrovské, že dokonce dva hráče musel nechat doma. V mrazivém večeru se tedy na hřišti v Záběhlicích hlásilo jedenáct hráčů, včetně navrátilce po zranění Vokurky. Oproti naším soupeřům jsme v posledním kole měli nepříjemnější los v podobě Pneuservisu Bartoušek, se kterým se nám hraje velice těžce a bohužel tomu nebylo jinak ani tentokrát.
Pneuservis začal ihned kombinovat a především běhat, což naší obraně dělalo velké problémy. Netrvalo dlouho a soupeř šel do tří brankového vedení. Poté přišla smolná chvilka kdy nejprve Charvát v ložené šanci trefil pouze tyč, Vokurka se opět zranil a při svižně zahraném brejku Tetiva zatáhl za ruční brzdu. Faul ano, ale k údivu všem rozhodčí vytáhl na hanspaulce ihned červenou kartu, trošku šašek pomysleli jsme si, zanadávali a šlo se hrát dále. Paradoxně v oslabení jsme neinkasovali ani branku, ale byli jsme rádi, že ten kolotoč zastavila poločasová přestávka. Během druhého poločasu bylo vidět, že soustředěnost některých borců se spíš uchylovala k výsledkům z ostatních zápasů a z toho pramenili další chyby, které soupeř trestal. Ani tak vykřesání naděje, jako spíš jediný čestný úspěch zaznamenal aspoň kapitán Maršoun po skvělé nabídce Koubka.
Zápas tedy skončil debaklem 7:1 a my museli čekat na ostatní výsledky. Hned ten první naštěstí hrál v náš prospěch a tak děkujeme Morové raně, která nás tak zachránila v druhé lize!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
02/12/202120:15Podzim 2021

Hřiště

Záběhlice
Záběhlická 82/3, Praha 10

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Pneuservis-Bartoušek347
Youngsters FC011

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Aleš Vokoun Obránce
8Martin Tetiva Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Denis Mareček Záložník
21Tomáš Koubek Záložník
25Daniel Vokurka Útočník
24Matyáš Koudelka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *