Report

Ani Mihulův „blikanec“ Youngsters o body nepřipravil!

Přestože to ještě den před zápasem vypadalo na trápení bez střídání, nakonec se v pátek podvečer ve Vysočanech sešla velice slušná a početná sestava. Poprvé v sezoně dorazil Tetiva s Nevařilem, po dlouhé době zahlásil návrat do akce i Verbíř. Soupeř naopak vstupoval do zápasu pouze ve čtyřech lidech a i když mu záhy dorazili další dva hráči, o tom kde je větší fotbalová kvalita nebylo pochyb.

První půli se dlouho hrál poměrně opatrný fotbal a Youngsters se nemohli prosadit. Nakonec jsme si pomohli jako už tradičně autovým vhazováním. Nevařil nebojácně vletěl mezi beka a gólmana a dotlačil míč do sítě. Nic nezměnil ani brekot Rangers, kteří se snažili nalézt na gólové situaci nějaký nedovolený zákrok. Pláč a stěžování si po každém souboji bylo vůbec asi nejcharakterističtějším prvkem soupeřovy hry. Po vedoucí brance jsme trochu polevili a poprvé tak dostal šanci se předvést Nováček v brance. Ten ale ukázal, že začátek sezony ho zastihl ve velké formě a do kabin se tak šlo s jednobrankovým vedením.

Nedlouho po začátku druhé půle jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Mihulův skvělý individuální průnik zakončil přesnou ranou Maršoun. Rangers začali chytat nervy a zejména hráč číslo 17 se prezentoval jako solidní primitiv. Tento hráč byl i na začátku situace, která nás mohla stát dobře rozjetý zápas. Mihulu zezadu nejdříve okopával jak brambory, a když k tomu přidal ještě zatažení za dres až praskali švy, Mihula si řekl a dost. Otočil se a nacpal týpka kopačkou do boku. Červená jasná, škoda jen, že bez potrestání zcela nepochopitelně zůstala soupeřova pěstní odveta. Čekalo nás tak nepříjemných deset minut ve čtyřech.

Obrana však dnes fungovala téměř bezchybně a v brance byl navíc fantastický Nováček. Posledních pět minut po návratu pátého hráče jsme už zvládli s přehledem a slavíme tak další dva body. Příště nás čeká souboj s Normálními chlapi, jedním z hlavních aspirantů na postup. Tento zápas může hodně napovědět, kam až letos sahají ambice Youngsters!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
04/10/201918:00Podzim 2019

Hřiště

Zákostelní
Novoškolská 696/2, Praha 9

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník
Jakub Nevařil Záložník
Petr Verbíř Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *