Report

YOUNGSTERS RAZANTNĚ ODMÍTLI SPEKULACE O KRIZI A SLAVÍ DALŠÍ VÝHRU!
Od pátečního zápasu uběhla krátká doba a na Youngsters čekal další soupeř, který se pohybuje spíše na nižších patrech tabulky. Kapitán Maršoun tentokrát nemusel řešit žádné nečekané omluvenky, a tak dal dohromady silnou sestavu čítající deset hráčů. V minulém zápase navrátilce Smetanu, tentokrát vystřídal Válek, kterého jsme viděli na place po hodně dlouhé době a opět ho bylo plné hřiště. Do branky se vrátila jednička Nováček a nechyběl ani letošní přestupní objev Koudelka.
První poločas začal především brečením soupeře na nesprávnou obuv, jako by snad nikdy nehráli fotbal v kopačkách, ale vem to čert. Válek se přezul do tenisek a dál předváděl svoji dravost. Bohužel rozhozeni řešením nesmyslů jsme nezachytili začátek a soupeř poměrně tvrdou ranou šel do vedení. Po inkasované brance bohužel ohlásil zranění Nováček, a tak musel do branky náhradník Letko, který v minulém zápase chytil parádní fazónu. Větší soustředěnost přineslo i vyrovnání, když bratrské duo Maršoun-Koudelka byli vysunuti do brejku a po přihrávce prvně jmenovaného mladý Koudelka slavil další střelecky úspěch v novém dresu. Fantasticky chytající Letko dirigovaný za postranní čarou Nováčkem udržel po zbytek poločasu čisté konto a šlo se do změny stran.
Ve druhém poločase soupeři docházeli síly a byla jen otázka času, kdy toho naše početná legie využije. Jako první se začal prosazovat kapitán Maršoun, který nejprve využil výborného vysunutí do lajny od Charváta, kdy střelou mezi nohy nedal brankáři šanci a poté po vydření balónu od Koudelky, zasunul míč za záda brankáře po druhé. Real Tide měl i přes slabší herní projev díky malému hřišti na Děkance mnoho nebezpečných situací, které až zázračné likvidoval Letko. Čím se více blížil konec tím více soupeř nezvládal, že prohrává a vyostřoval nesmyslně situace, což byla voda na mlýn pro Válka, který pro ránu také nejde daleko. Youngsters se však nenechali zatáhnout do mimo fotbalových aktivit, a tak s údivem sledovali mladého Koudelku, jak vymotal hráče na lajně a předložil Mihulovi lahůdku, který se tváří tvář brankaři nemýlil. Kromě konečně udělené žluté karty pro jednoho z nejvíce běsnících hráčů, se zápas už spíše jen dohrával, když najednou přišel dlouhý odkop z obrany, na hrotu zalepil Maršoun a z otočky vypálil a odrazem od tyče vybídl k první brance za Youngsters Vokouna, 5:1! Na konci zápasu si v duchu fair play všichni aktéři podali ruce, poděkovalo se rozhodčím a šlo se s dobrým pocitem domů.
Další důležitá výhra nás posune na šesté místo, které nám prozatím dodá více klidu. Další zápas druhé ligy můžete vidět opět ve středu 20.10. od 20:15 na Pražačce, kde nás čeká Inter Ohradní.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
13/10/202118:15Podzim 2021

Hřiště

Děkanka
Děkanská vinice I 987/5, Praha 4,

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Real TIDE XXL101
Youngsters FC145

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
6Aleš Vokoun Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Denis Mareček Záložník
28Jakub Válek Záložník
24Matyáš Koudelka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *