Report

Poctivá dělničina v pěti lidech opět slaví úspěch!

Omluvenky na poslední chvíli, velké vedro a půlka sestavy přejíždějící na poslední chvíli z velkého fotbalu – to všechno byly faktory, které hráli v neděli večer proti Youngsters. Nicméně se opět dokázalo, že menší počty nám docela svědčí a pětka bojovníků v poli plus brankář Nováček se vyhecovali ke skvělému výkonu.

Taktika byla jasná, zodpovědně bránit a hrozit z brejků a standartek, které má letos náš tým neskutečně precizně secvičené. Navíc se nám povedlo maximálně využít úvodní pasáže zápasu, kdy ještě každý měl dost sil. Chvíli po úvodním hvizdu našel Charvát dlouhým pasem za obranu Maršouna, ten neváhal a z halfvoleje propálil brankáře United. A pak už přišli ke slovu naše smrtelné standartky. Soupeř si s naším vířivým pohybem nevěděl vůbec rady a každý aut znamenal velké nebezpečí. A brzy přišla i gólová odměna. Marcin náběhem odtáhl soupeře, na zadní tyči vyplaval zcela volný Mihula a zatloukl míč do sítě podruhé.

Po druhé brance už začali pomalu docházet síly, tempo zápasu trochu opadlo a iniciativu jsme přenechali soupeři. Obětavý obranný výkon celé pětky podpořil skvělými zákroky i brankář Nováček a hlavně jeho zásluhou jsme Řežem to povolili do půle pouze jedinou branku. Dopředu už jsme tolik nehrozili, o možná největší vzrušení na soupeřově půlce se postaralo Charvátovo obávané pravaso a z něj vyslaná raketa země-vzduch, kterou vypnul nic netušícího fanouška, sledujícího zápas na vedlejším hřišti.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu, soupeř se snažil, tlačil, nadával, že pouze nakopáváme (což jsme taky dělali), ale přes naše obranné šiky se prosadit nedokázal. A když tlak United vrcholil, Youngsters opět udeřili. A jak jinak než z autového vhazování. Tentokrát si seběhl Charvát a jeho povedený volej přinesl uklidnění na naše kopačky. Domácí zbraně sice nesložili a Nováček ještě musel vytáhnout několik fantastických zákroků, ale skórovat už nedokázali.

Do tabulky si tak připisujeme veledůležité dva body a záchrana by nás už snad neměla minout. Tentokrát od všech příkladný výkon, skvělá bojovnost, nasazení, spousta zblokovaných střel, to bylo to pravý Youngsterský srdíčko! Příští zápas náš čeká netradičně už tento pátek na Tempu proti Hodkovičkám, doraž podpořit i ty!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
02/06/201920:00Jaro 2019

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Řežem to United011
Youngsters FC213

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *