Report

BÉČKO ZVLÁDLO SVOJI PREMIÉRU V HANSPAULSKÉ LIZE A SLAVÍ VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ

Historicky první soutěžní zápas a zároveň první zápas v nové sezóně čekal borce z béčka, kteří se namotivováni sešli hned na dvě pětky. Fanoušci moc v hojném počtu nepřišli, a tak se hráči museli spokojit alespoň s kapitánem áčka Maršounem, který se ihned vžil do role trenéra. Navlékla se nová sada dresů, napilo se ionťáku a šlo se na to. V prvním poločase byla znát nesehranost našich borců, kteří i přes vyšší procento držení balónu, dělali hrubé chyby a pouštěli tak nemohoucího soupeře do šancí, které musel likvidovat výborně chytající Šaněk. Za celých třicet minut jsme z naší strany neviděli jediné zakončení, a tak o poločase muselo dojít k taktickým změnám.

 

Do druhé půle naběhla na hřiště nejlépe kombinačně vypadající pětka, tak abychom eliminovali nesmyslné dlouhé nákopy, které nikam nevedli. Kanonýr Král dostal instrukce, které mu byli vlastní v jeho slavné éře „prostě to vem kurva na sebe“! Ihned po hvizdu rozhodčího po výborné kombinaci se k balónu dostal právě Král, který svou pomalou kličkou nepřekvapil ani „padesátiletého“ obránce a ten si jednoduše našeho útočníka odstavil a sehrál balón domů. Brankář však nepatřil k nejbystřejším a než s balónem na noze vůbec vymyslel co udělá, tak jsme se po důrazu Krále dočkali první branky. Netrvalo dlouho a po naší chybě vzadu soupeř z ničeho nic srovnal. Naši hráči se postupně střídali na place a více a více začínali torpédo přehrávat. Hlavně agilní Mikeš byl při chuti. Byl to také právě on, kdo nám z úhlu ranou vrátil vedení. O chvilku později soupeřův brankář předvedl další parádní kousek a na půli jako poslední uklouzl z čehož těžila dvojce Král a Al Masani. Druhý jmenovaný po úprku zakončoval do prázdné branky. Uklidnit hru mohla penalta v náš prospěch, ale trestuhodné překopnutí zvýšení skóre nepřineslo. Pár minut před koncem předvedl zkrat Vávra, kdy z útočné poloviny přihrávkou malou domů vyslal útočícího hráče do brejku, který nadvakrát prostřelil Šaňka. Nervózní závěr i přes povedenou hlavičku, kterou zastavila konstrukce brány náš tým zvládnul, a tak se mohlo slavit vydřené vítězství.

„Byl to boj, ale kluci se o to porvali a zaslouženě vyhráli. Úroveň sice odpovídala osmé lize, ale se správným vedením se dá určitě hrát i lepší fotbal, než jsme viděli dnes“, komentoval na závěr zápasu vyřvaným hlasem Maršoun.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
08/09/202219:30Podzim 2022

Hřiště

Aritma
Nad lávkou 672/5, Praha 6

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Torpédo Řepy022
Youngsters FC B033

Youngsters FC B

2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Obránce
6Jiří Neumann Obránce
7Martin Mikeš Útočník
8Akram Al Masani Záložník
9Dalibor Dráb Útočník
15Jakub Hanzík Záložník
23Michal Král Útočník
99Michal Šaněk Bránkář

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *