Report

YOUNGSTERS PO VÝBORNÉM VÝKONU NEZÍSKALI ANI BOD

Ve středu nás na neoblíbeném Korábu čekal soupeř patřící do horních pater tabulky. Jelikož nám na jaře celkem přesvědčivě nasázel 7 banánů, nečekalo nás nic snadného. Zápas jsme tedy začali v obranném bloku opět s náhradním brankářem Letkem a bratrským duem na hrotu Koudelka-Maršoun, vyrážejícím do protiútoků. Do sestavy se vrátili i Hanzík s Mihulou, kteří minulý zápas vynechali kvůli zahraniční pracovní cestě.
Naladění porvat se o nějaký bod jsme soupeře nechali na balónu a čekali na chyby, kterých kupodivu přibývalo, a tak nebýt výborných zákroků brankáře Vršovic, šli jsme brzy do vedení. Klasické klišé nedáš dostaneš zafungovalo lépe, než kdy jindy a místo proměnění některých vyložených šancí jsme po chybě inkasovali. Vršovice držící balón, víceméně neohrožovali naši branku, a místo toho s údivem sledovali zbytek poločasu jak jejich brankář čaruje.
Druhý poločas jsme začali úplně stejně s precizní obranou, kde opravdu každý z nás vydržel běhat se svým hráčem a soupeře do ničeho nepouštěl. Když už nějaká šance Vršovic přišla, tak zasáhl opět skvěle chytající Letko. Šancí na naší straně naopak přibývalo, ale famózně chytající brankář Vršovic zneškodnil vše co letělo na jeho svatyni, a tak jsme si opět místo trochu toho štěstíčka, vybrali smůlu. Prudce nastřelený roh nikoho ani moc nehledal, bohužel trefil přesně Letka do nohy a od něj se odrazil do naší kasy. Přesto, že náš závěrečný tlak přinesl další šance, gól bychom snad nevstřelili ani kdyby se hrálo ještě druhý den. Vršovice tentokrát nebyli o třídu jinde, ba naopak minimálně na šance jsme je přestříleli. Ačkoli nám tato snaha nepřinesla žádné body, minimálně můžeme být spokojeni s dobře odmakaným zápasem. Další body na nás čekají ve středu 3.11. od 20:30 na Motorletu.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
27/10/202118:00Podzim 2021

Hřiště

Koráb
Krejčího 2261/2a, Praha 8

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
UTS Vršovice112
Youngsters FC000

Youngsters FC

4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
6Aleš Vokoun Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
24Matyáš Koudelka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *