Report

Youngsters hrající doslova v pěti a půl lidech vyválčili bodíček potřebný k záchraně!

Sobotní úspěšný turnájek, počasí ideální na koupák, demoška na Letné, a bum, z nějakých 8-9 potvrzených lidí nás na Mikulovce opět stojí pět plus brankář Nováček. Trošku smutnej pohled, když se máte jít poprat o záchranu, ale co, už jsme koneckonců zvyklí…

Začátek zápasu byl pro nás jako ze zlého snu. Letko v jednom z prvních soubojů inkasoval v přetlačované o balon tvrdého koňara a na několik minut musel odstoupit ze zápasu. Nakonec se na Charvátovo naléhání vrátil na plac a i když po zbytek zápasu v podstatě pouze poskakoval po jedné noze mezi brankou soupeře a půlícím kruhem, jeho přítomnost byla znát a měl velký podíl na tom, že jsme zvládli po celý zápas se soupeřem držet krok.

Pečlivě a zodpovědně jsme bránili a od Letkova návratu na hřiště jsme byli i nebezpečnějším týmem. Při naší tradiční zbrani, autových vhazováních, chyběly k úspěšnému zakončení mnohdy centimetry nebo lépe trefený míč… Soupeře pořádně vylekala i Mihulova jedovka po odraženém balonu, která prosvištěla centimetry od levé šibenice. Ještě větší smůlu pak měl Charvát, když jeho lehce tečovaná střela skončila na spojnici tyče a břevna. Alej si své největší šance schovávala v podstatě až na poslední dvouminutovku, tu největší ale nadvakrát na čáře fantasticky lapil Nováček a tak zůstávají Youngsters i pro příští sezonu třetiligový!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
23/06/201917:30Jaro 2019

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *