Report

YOUNGSTERS FC B NAVAZUJE NA PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ
 
V pořadí druhém zápase letošní sezóny jsme doslova vyválčili další dva body do tabulky proti týmu Namo FC. Namo bylo stejně jako my ve svém prvním zápase úspěšné a oba týmy si chtěli připsat ve čtvrtek na plácku v Hrabákové vítezství a pokračovat v sérii výher.
 
Bohužel tento zápas fotbalové krásy moc nepobral a od začátku to byl boj. Důrazní hráči Nama, nám od začátku dělali problém. Chvíli trvalo, než jsme se s tím srovnali a začali držet balon a kombinovat. Odměnou nám byl gól Pánka, který tečovanou střelou překonal hostujícího brankáře. Vedení nám, ale bohužel klidu nedodalo, chvílemi to byl zmatek a doslova kopaná. Poločas tak bez výraznějších dalších šancí skončil naším vedením 1:0.
 
Druhý poločas začal stejně jako první skončil. Jeden souboj střídal druhý, šance nepřicházeli, ani na jedné straně. Bohužel v 45 minutě se po jednom ze soubojů před naším vápnem odrazil balón přesně k soupeři, který prostřelil bránící hráče a nedal Letkovi šanci reagovat. Béčko však zbraně nesložilo, na to vzít si vedení zpátky bylo ještě spoustu času. Nakonec jsme na něj nemuseli ani moc dlouho čekat. Máca si na soupeřově polovině zpracoval míč, otočil se kolem bránícího hráče a s přispěním brankáře nás poslal do vedení. Posledních 10 minut se odehrálo s jasným heslem: „gól už nedostaneme“. Youngsters se stáhli před vlastní bránu a bránili nejtěsnější možný výsledek, což se jim nakonec bez velkých obtíží povedlo.
 
Připsali jsme si tak druhé letošní vítězství, i když diváky jsme tentokrát moc nepotěšili, ale i takové zápasy se musí hrát. Pozitivem, je fakt, že dokážeme jezdit po „zadku“ a urvat i zápasy, které se nedají uhrát fotbalovosti, ale jen bojovností. Příští zápas čeká borce z béčka tým Yamato Day 22 na Mikulovce tak přijďte fandit!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
30/03/202318:00Jaro 2023

Hřiště

Hrabákova
Pošepného náměstí 2022/3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC B112
Namo FC011

Youngsters FC B

4Dominik Letko Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
6Aleš Vokoun Obránce
88Michal Pánek Záložník
7Martin Mikeš Záložník
5Marcel Marcin Útočník
9Dalibor Dráb Útočník
12Radim Sobotka Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *