Report

YOUNGSTERS V NABITÉ SESTAVĚ BEROU NAKONEC POUZE BOD!

V neděli večer na nově položeném umělém pažitu v areálu Pražačka se Youngsters sešli v nebývale vysokém počtu deseti lidí do pole a s brankářskou stálicí Nováčkem v kase. Přítomná byla snad všechna velká jména, a vzhledem k tomu, že soupeř loni třetí ligou doslova proletěl a postup slavil i přes odečet 4 bodů, čekal se pohledný fotbal.

Začátek zastihl Youngsters v dobré pohodě a brzo se šlo do vedení. Maršoun ve vyložené pozici tentokrát překvapivě nestřílel, ale nachystal ještě bonbónek před prázdnou branku pro Steinochera, a ten už neměl žádný problém zasunout. I nadále jsme měli mírnou převahu, ale vyložené šance příliš nepřibývaly. A tak zaúřadoval soupeř a dvěma slepenými góly po laciných ztrátách zápas otočil. Youngsters ale rychle reagovali a ještě do půle se nám opět povedlo převážit misky vah na naší stranu. Nejdříve povedenou pumelicí srovnal Steinocher a do vedení nás poslal po diskutabilním souboji s obráncem Bruins pohotový Koudelka.

Druhý poločas přebrali trochu iniciativu Bruins a činit se tak musel Nováček v brance. My se snažili vyrážet k rychlým brejkům, ale proměnit se bohužel žádný nepovedlo. Zákonitě tak musel přijít trest a zhruba deset minut před koncem soupeř srovnal. V této sestavě byl pro nás bod jednoznačně ztráta a tak se vrhli všechny síly do útoku. Tlak gradoval v posledních dvou minutách, kdy nám po závaru ve vápně odepřel do té doby skvěle pískající sudí naprosto evidentní penaltu. Zákrok byl tak jasný, že i faulující hráč soupeře přestal hrát a se smutným výrazem odcházel od situace nehledě na balon, který se kutálel kousek od něj. Penalta se však i přes nemalé protesty našich hráčů nepískala a zápas tak nakonec dospěl do remízového konce. Přestože soupeř byl kvalitní, v takto našlapané sestavě je to pro nás trochu zklamání.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
25/09/202220:00Podzim 2022

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC123
Bruins FC213

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
5Patrik Bílý Obránce
7Jan Kindl Obránce
8Martin Tetiva Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
16Luděk Steinocher Záložník
21Tomáš Koubek Záložník
24Matyáš Koudelka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *