Report

Maršounovo střelecké probuzení odnesli ukrajinští Medvědi!

I přes souběh termínu zápasu s velkým derby Pražských S se Youngsters v neděli odpoledne sešli na Pražačce ve velice solidní sestavě, včetně Koubka, který si tímto zápasem připsal první jarní start.

Od začátku jsme se do soupeře zakousli a otěže zápasu drželi pevně v rukou. Bruins měli sice v týmu několik velice šikovných fotbalistů, ale působili spíše dojmem, že si přišli jen tak kopnout, než bojovat o body. Naše napadání a důrazná hra jim příliš nechutnala a my se díky tomu dostávali často do zajímavých příležitostí. Soupeře ale na začátku držel dobře chytající gólman, případně nás zrazovala muška. Bruins z letargie nevytrhl ani Letkův menší zkrat, po kterém soupeře doslova svlékl z jeho šustky. Nicméně i tuto situaci, která si docela hlasitě řikala o napadení nebo alespoň o pár hodně ostrých „suka blyat“, přešel hráč Bruins relativně v klidu a tak mohl začít konečně úřadovat Maršoun.

A opět jsme si k tomu pomohli dobře zahranou standartkou. Na Koubkův roh si na přední tyči sběhl právě Maršoun a z první přesně trefil mezírku mezi nohami brankáře. Chvíli poté přidal náš kapitán ještě další trefu a tak jsme šli do poločasové přestávky s dvoubrankovým vedením.

Jakékoliv obavy z pověstné Csaplárovi pasti byly velice rychle zahnány. Postaral se o to Součkovým gólem posilněný Mihula, který zachoval klid před brankářem a zkušeně zavěsil na zadní tyč. Youngsters dále dominovali a s vědomím tříbrankového vedení se fanoušci na Pražačce dočkali i několika neskutečných fotbalových parádiček. Mezi nejlepší kousky patřila nechtěně zahraná Ronaldinhovka nebo breakdance na míči.

Čtvrtou branku přidal po další secvičené akci z autového vhazování Charvát. Na zadní tyči měl moře času i prostoru nakrokovat si správně balon a z voleje krásně prostřelil brankáře Bruins. Ve zbytku zápasu už koncentrace zejména směrem dozadu trošku polevila a tak se párkrát musel předvést i Nováček. Závěrečné minuty se hrálo nahoru dolů a další dvě branky přidal ještě probuzený kanonýr Maršoun, na kterého brankář Bruins rozhodně nebude rád vzpomínat. Ze svých čtyř dnešních gólu mu snad třikrát zahrál na housle. Čestného úspěchu se nakonec dočkali i Medvědi, když své snížení vměstnali mezi poslední dvě Maršounovi branky.

Pěkné branky i výkon tak znamenají další dva body do tabulky pro Youngsters. Vypadá to, že po posledních dvou sezonách, kdy se do posledních chvil bojovalo o záchranu, bychom se mohli dočkat i pozitivnějších starostí! Youngsters Fakin Champions!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
14/04/201917:30Jaro 2019

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Tomáš Koubek Záložník
Daniel Vokurka Útočník
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *