Report

S oslabeným Debaklem se Youngsters nakonec protrápili k dvoum bodům!

Těžko říct, zda za to mohlo přílišné sebevědomí z naší na papíře celkem nabité sestavy, nebo podcenění při pohledu na postarší soupeře nastoupené bez střídání, každopádně do zápasu druhého kola jsme vstoupili naprosto šíleně. Zoufalé nasazení a nabídka směrem dopředu, nezodpovědnost směrem dozadu. Soupeřovo rychlé vedení 2:0 bylo naprosto zaslouženou fackou pro naše borce. Že by nás to ale nějak probralo, to se říct nedá a i nadále jsme předváděli dosti mizerný výkon. Soupeři naštěstí pomalu začali docházet síly a dvěma góly Mihuly se nám podařilo do půle srovnat.

Druhá půle bohužel začala podobně jako ta první a po šílené minele Letka, který dnes opravdu neměl den, šel Debakl opět do vedení. Jednobrankové manko se nám podařilo brzy smazat díky dobrému pressingu Tetivy a jak mizeli poslední sluneční paprsky, začala i atmosféra na hřišti pořádně houstnout. Zápas byl rozkouskovaný spoustou faulů na obou stranách a spolu s posledními zbytky sil začali ztrácet plejeři Debaklu i nervy. Trnem v oku jim byl zejména aktivní Válek, který si v osobních soubojích rozhodně nenechal nic líbit. Vyvrcholením této pasáže byla červená karta pro soupeře za sestřelení Tetivy, který se dostal za obránce a nebýt faulu, mohl jít sám na bránu.

Přes převahu jednoho hráče se nám nedařilo vytvořit si nějaký souvislejší tlak a naopak soupeře jsme pustili do několika zajímavých náznaků. Letos se ale Youngsters nevzdávají a za svou víru jsme tak opět byli nakonec odměněni. Dvě minuty před koncem využil Tetiva skvělé práce Letka před bránou Debaklu a skrytým bodasem procedil míč mezi nohami gólmana do sítě. To by však nebyli Youngsters, aby zápas ještě trochu nezdramatizovali. Doteď je mi záhadou, jak se mohl ve čtyřech hrající soupeř ocitnout půl minuty před koncem úplně sám ve vápně za našimi zády, naštěstí pro nás v tisíciprocentní gólovce selhal. Z následného útoku ještě pečetil do prázdné branky svým premiérovým gólem v barvách Youngsters Válek.

Výkon strašidelný, ale body jsou doma a opět o osudu zápasu rozhodli naše góly v závěru, což ukazuje, že Youngsters letos rozhodně není radno odepisovat!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
31/03/201918:45Jaro 2019

Hřiště

Zákostelní
Novoškolská 696/2, Praha 9

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Válek Záložník
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
Martin Tetiva Záložník
7Karim Hamouche Záložník
37Filip Jíša Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *