Report

Postupem uspokojené Youngsters obral ve smolném zápase o všechny body Defect!

S jistotou prvního místa vstupovali Youngsters do předposledního zápasu sezony na Mikulovce proti Defectu, týmu z klidného středu tabulky. První půle probíhala ve velmi vlažném tempu s pramálem šancí na obou stranách. My se i díky tomu, že už nám o nic nešlo, málo tlačili do koncovky a spokojili se s kontrolou míče, zatímco soupeř vyznával klasický hanspaulský styl „Nakopni na strom vepředu a uvidí se“. A protože naše šance pochytal dobře chytající náhradní brankář soupeře nebo zastavila branková konstrukce, do kabin se šlo bez branek.

Poklidný zápas v druhé půli narušil pozdní příchod brankářské jedničky Defectu, kterého do brány už nepustil dobře chytající náhradník, a tak byl vypuštěn do pole. A zejména jeho zásluhou se v klidu hraný zápas změnil v nervózní kopanou plnou faulů. Některé zákroky by možná šli omluvit gólmanskou neohrabaností, většina z nich ale bohužel zaváněla spíše čistým primitivismem. To těžko snášel zejména Mihula, který se nechal nesmyslně zatáhnout do potyček se soupeři a jeho zkraty mohl klidně sudí potrestat minimálně jednou penaltou.

Na naší straně zatím přibývaly místo branek jenom další tyče a jak už to tak bývá, tak jsme si nakonec vypili kalich hořkosti až do dna. Z poslední akce zápasu vybojoval Defect standartku před vápnem, kterou díky špatnému postavení zdi hosté využili a střelou na bližší tyč připravili Youngsters první letošní porážku.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
19/11/201717:30Podzim 2017

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Marek Šula Obránce
25Daniel Vokurka Útočník
37Filip Jíša Záložník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *