Report

Zodpovědný výkon a dobře postavená branka znamená druhou výhru pro Youngsters!

Přestože se během dne z různých (nebo i žádných) důvodů množili omluvenky, poté co se minutu před výkopem konečně od televizních obrazovek v přilehlé hospodě odlepila čtyřka plejerů, nastoupili Youngsters nakonec i díky po zranění se vracejícího Kindla v solidní sestavě slibující kvalitní podívanou.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy byli odměněni. Na autové vhazování si na zadní tyči hezky odskočil Maršoun, už už se rovnal k voleji, když tu do vápna vletěl jako velká voda Jíša a svou precizní hlavičkou k tyči nedal překvapenému gólmanovi hostí šanci. Poté přebral taktovku soupeř a několik dalších minut jsme přečkali s velkým štěstím, branková konstrukce za zády Nováčka zvonila snad třikrát. Tlak soupeře nakonec vyústil ve vyrovnávací branku. Brzy na to přišla chvíle Charváta. Kousek za vápnem si zpracoval odražený balon a po vzoru velkého Dinha jej ze stoje pohotově uklidil bodlem za brankáře hostů podruhé.

Soupeři se ještě jednou podařilo srovnat díky špatně postavené zdi, ale poté co se nám podařilo potřetí dostat do vedení, výhru už jsme nepustili. Zodpovědně a obětavě jsme bránili, a většinu zakončení soupeře se nám dařilo zastavovat ještě před Nováčkem. Zvlášť Šaněk působil jako zeď a připsal si snad deset zblokovaných střel… Když už to vypadalo, že se zápas bude jen dohrávat, dvě minuty před koncem se soupeř dočkal snížení z nenápadné střely, kterou schoval za obránce. Víc už ale nestihl a tak dva body zaslouženě vezou z Tempa Youngsters FC.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
17/09/201720:00Podzim 2017

Hřiště

Tempo
Ve Lhotce 1045/3, Praha 4

Výsledky

Youngsters FC

Jan Kindl Obránce
1Jan Nováček Bránkář
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Marek Šula Obránce
37Filip Jíša Záložník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *