Report

Proti hromotlukům z Hodkoviček berou Youngsters nakonec pouze bod!

V prvním kole jsme v areálu na Tempu přivítali tým Hodkoviček, kterému máme z minulé sezony co vracet. Prospaná první půle nás tehdy poslala do bojů o udržení a tak bylo dnes úkolem číslo jedna zachytit začátek zápasu. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně, po několikanásobném nedůrazu před naší brankou šel ale do vedení znovu soupeř. Tentokrát se nám ale povedlo zareagovat mnohem lépe. A opět v tom hráli hlavní roli skvělé standartky. Vyrovnání obstaral Charvát po skvěle sehraném autu a gólem tak oslavil svůj jubilejní stý oficiální start v dresu YFC. Kronikáři Youngsters však dobře vědí, že tuto metu už má díky několika ne tak úplně ofišl startech z úvodních sezon fungování klubu dávno za sebou.

Na jeho branku navázali dvěma slepenými góly i další dva matadoři v zelenobílém dresu Mihula s Maršounem a Youngsters byli rázem na koni. Na trochu laciné snížení rychle reagoval svou druhou brankou Maršoun a i zbytek první půle nebylo pochyb, kdo je na hřišti lepším týmem.

Druhou půli se Hodkovičky přeci jenom trochu vzpamatovali, začali více využívat své fyzické převahy a neúnavně zasypávali Nováčkovu bránu jedním dlouhým míčem za druhým. Přesto se nám dlouho dařilo zodpovědně bránit a odolávat tlaku soupeře. Během této pasáže jsme měli utkání jednoznačně rozhodnout, z brejků si několik skvělých pozic vypracoval zejména Charvát s Maršounem.

Šance jsme ale nevyužili a tak přišel trest. Jeden neuhlídaný aut a jeden neuhlídaný roh stačili Hodkovičkám k tomu, aby utkání vyrovnali. Během hodně hektického závěru mohli ještě vedení na svoji stranu strhnout oba týmy, v posledních vteřinách musel dokonce Nováček zákrokem zápasu odvracet pohromu, když se proti němu řítil sám útočník soupeře.

Remíza je tak nakonec asi zasloužená, i když se nelze ubránit pocitu, že takhle dobře rozjetý zápas už bychom pouštět neměli. Příští kolo nás čeká nedělní výjezd až do dalekých Běchovic, kde nebereme nic jiného než dva body proti Dropě. Snad s méně omluvenkami, než v tomto kole…

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
13/09/201916:15Podzim 2019

Hřiště

Tempo
Ve Lhotce 1045/3, Praha 4

Youngsters FC

Jakub Hanzík Záložník
Jan Kindl Obránce
1Jan Nováček Bránkář
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *