Report

YOUNGSTERS VYBOJOVALI BOD V SAMÉM ZÁVĚRU PO TEČOVANÉ STŘELE BRANKÁŘE.
 
Čtvrté kolo, široké hřiště na Meteoru, další výborně hrající ukrajinský soupeř a Youngsters stále bez prohry, tak to by byla ve zkratce upoutávka na úterní utkání. Jestli na něco letos Youngsters sází, tak je to výborná docházka, se kterou nebyl problém ani tentokrát. Přitom mladičký Koudelka stál kvůli kartám, lídr obrany Charvát dal přednost velkému fotbalu a Tetiva opět odcestoval za poznáváním světa.
 
V prvním poločase na nás aktivně hrající Huňáč vlítnul, a i přes výborně chytajícího Nováčka se po špatném přebrání našich hráčů dostal do vedení. Po chvilce se hra vyrovnala a šance začali naopak přibývat na naší straně, ale velikán v brance Huňáče byl proti inkasování jakékoliv branky. Po pár ztroskotání se nakonec povedlo vyrovnat Veselému, který i ve svém druhém zápase za YFC dokázal skórovat. Za stavu 1:1 přišla opět malá chyba v obraném postavení a po smolných odrazech jsme znovu prohrávali. Vyrovnaný poločas tak skončil v náš neprospěch, nicméně naše předvedená hra nebyla proti běhavějšímu soupeři vůbec špatná.
 
Druhý poločas začal stejně jako ten první, a to další šťastnou brankou pro Huňáč. Tým to však nepoložilo, ba naopak. Za stavu 3:1 už jsme neměli co ztratit a pustili se do útoku. V některých pasážích se nám doslova povedlo uzamknout soupeře na vlastní polovině, který zaplať pánbůh řešil své brejky velmi zmatečně, a tak jsme mohli konečně udeřit my. Nejprve se po individuální akci Koubka prosadil Náprstek, aby pak minutu před koncem přišla zasloužená odměna v podobě vyrovnání. Nováček vysunutý z branky navezl balón na polovinu hřiště a nečekaně vypálil do skrumáže před sebou. Balón se začal mezi našimi útočníky a obránci soupeře odrážet jako kulička v pinballu, až nakonec z ničeho nic skončila v kase bezradného brankáře. Soupeři nezbylo jen hlasitě dodat klasické „suka blyat, pizdec!“. Huňáč byl z inkasované branky natolik opařený, že po gólu rozehrál rovnou na nohu Steinochera, který ihned z voleje vypálil a stále se vztekající brankář měl co dělat, aby skočil zpátky do brány a vytáhl tuto chytrou střelu alespoň na roh. To by teda byla sladká tečka, pomysleli naši hráči, ale upřímně bychom asi chtěli moc. Zasloužená remíza, my stále bez prohry a parádní fotbalový výkon na který naši fanoušci nejsou tolik zvyklí.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
11/10/202219:00Podzim 2022

Hřiště

Meteor
29/3, U Meteoru, Palmovka, Libeň, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 18000, Česko

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC123
Huňáč PK213

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
3Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
5Patrik Bílý Obránce
7Jan Kindl Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
16Luděk Steinocher Záložník
19David Veselý Záložník
21Tomáš Koubek Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *