Report

YOUNGSTERS NESTAČILI NA INTER OHRADNÍ A OPĚT JSOU BLÍŽE BOJI O SESTUP
Už před týdnem jsme věděli, že nás čeká důležitý zápas se soupeřem ze spodu tabulky, který by nám v případě vítězství prakticky dodal klid do zbytku sezóny. Bohužel k dlouhodobým zraněním, které nás trápí od začátku sezóny, se přidala i brankařská jednička Nováček, a tak musel do branky opět Letko. Bohužel to nebyla jediná omluvenka, jelikož si většina dalších hráčů musela plnit pracovní povinnosti, a tak musel být povolán dlouhodobý člen týmu Šula a po nemoci ne zcela zdravý Marcin. Další omezení se týkalo lídra obrany Charváta, který ukázal Youngsterské srdíčko a dorazil taxíkem aspoň na konec prvního poločasu.
Sestava tedy byla slepovaná tak, že než jsme se rozkoukali, nestřídající soupeř vedl po zajímavých kombinacích 2:0. Bohužel soupeřův pressing a především nezvykle čistá tvrdost nám dělala velké problémy, a tak jsme nemohli využít kombinační hry. Prakticky jedinou střelou za poločas se nám povedlo aspoň snížit. Maršoun vyvážel balón a trošku netradičně z ničeho nic vypálil bodasem pod klacek.
Druhý poločas už přeci jenom pod taktovkou Charváta vypadal lépe a po Maršounově tyčce nebezpečně z rohu zakončoval Koudelka, bohužel aktivní soupeř stále hrozil, jelikož snad všechny odrazy skončili na jeho noze. V době kdy jsme začali o něco více tlačit, přišel z brejku trest. Opět po výborné kombinaci až do prázdné branky, takže bohužel jindy vynikajíc chytající Letko neměl nárok. Naději o pár minut později vykřesal opět Maršoun, když jeho střela tentokrát vymetla pavučinu, bohužel ani tato krásná branka soupeře nezlomila a tak po několika nakopávaných balonech zápas skončil. Inter nehrál žádnou parádu, ale za jejich důraz a chuť vyhrát si jednoznačně zasloužil plný počet bodů.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
20/10/202120:15Podzim 2021

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC112
Inter Ohradní213

Youngsters FC

4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Útočník
6Aleš Vokoun Obránce
8Lukáš Smetana Záložník
9Martin Charvát Obránce
11Jakub Maršoun Útočník
24Matyáš Koudelka Útočník
6Marek Šula Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *