Report

Youngsters i bez střídání s přehledem stačili na Kapr tým!

V neděli 18. listopadu nás v hale na Střížkově čekal tým Kaprů. Omezený počet nás před zápasem donutil vsadit na osvědčenou hanspaulskou taktiku „zasaď strom na vápno a počkej s čím přilezou“. Na hrotu zapustil kořeny mohutný Šaněk a zbytek týmu se chystal zodpovědně bránit na své polovině. A hned první minuta ukázala, že to byl od našich stratégů opravdový taktický majstrštyk! Téměř hokejové nahození brankáře Nováčka z hloubi vlastní půle skončilo díky perfektní práci Šaňka v brankovišti až za zády bezmocného brankáře Kaprů.

Dopředu soupeř působil dost bezmocně a jeho pomalé kombinace nám dovolili v klidu šetřit síly a čekat na smrtelné kontry. Kapry od dalšího „výlovu“ několikrát zachránila branková konstrukce, zejména rány Maršouna a Charváta volaly po gólech. Za zmínku stojí i Mihulovo překvapivé řešení situace před prázdnou brankou, kdy se místo střely pravou pokusil levačkou o něco, co připomínalo spíše patování v golfu nežli střelu na branku  Na to už se dál nemohl dívat sváteční střelec Šaněk, který v podobné situaci zachoval velký klid, zpracoval si míč a mezi nohami brankáře přidal druhou branku zápasu.

V druhé půli jsme si klasicky chvílemi docela zahrávali, chybou Letka jsme dali soupeři čuchnout a Nováček v bráně musel několikrát ukázat svou kvalitu. Snahy Kaprů o zvrat utnul až čtvrtý vstřelený gól, který nás opět posunul do dvoubrankového vedení. A byl to paradoxně dnes zbytečně nervózní Mihula, který přinesl týmu uklidnění. Celý zápas se mu něco nelíbilo, a ani když se na jeho hlavu snášel bochánek z rukou Charváta, nepřestával ho plísnit za to, že měl dostat přihrávku už z předchozího rohu. Finiš už byl zcela v našich rukou a upokojený Mihula přidal po hezkém hokejovém blafáku nakonec ještě jeden hřebíček do soupeřovi rakve.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
18/11/201815:00Podzim 2018

Hřiště

Litvínovská
Litvínovská 500, Praha 9

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *