Report

Youngsters vstoupili do nové sezóny vítězstvím! Velké nadšení bylo cític z našich hráčů těsně před zápasem při nástupu na hřiště. To sice lehce opadlo jakmile jsme zjistili, že nemáme balon na rozcvičku. O to víc jsme využili v tomto chladném počasí času pro pořádnou rozcvičku. A poté co sudí dokončil několika minutouvou debatu o pravidlech hanspaulky se mohlo konečně začít. Prvních pár minut bylo znát, že se jedná o první utkání v sezóně a tak hlavně nikdo nechtěl udělat chybu. To se ovšem našemu soupeři po pár minutách stalo osudným, kdy Mihula využil zaváhání brankáře hostů, kdy zachytil jeho rozehrávku a uklízel do prázdné branky. Tímto gólem jsme se postupně dostávali více a více do šancí a soupeři, který chtěl hrozit hlavně z brejků, moc příležitostí nedávali. Po pár promarněných střelách přišla rychlá rozehrávka autového vhazování, kdy se k míči v pokutovém území dostal Maršoun a ten už si věděl rady, 2:0. Krátce na to se opět dostal do šance střelec druhé branky, kdy ukrytou střelou k tyči nedal brankáři šanci a zvýšil náskok o 3 branky. Více se už v prvním poločase nestalo a do „šaten“ jsem mohli jít uspokojeni výsledkem i herním projevem.
Ačkoli jsme si o přestávku řekli, že chceme pokračovat úplně stejně, tak opak byl pravdou. Jak již bývá u nás zvykem, tak za tohoto stavu přestáváme hrát a hned v prvních minutách druhého poločasu měl soupeř několik tutových šancí, které naštěstí brankář Nováček s přehledem chytal. Bohužel ani on nezůstal nepřekonán, když se k odraženému balonu dostal hráč týmu La Famiglia a nic nevidící Nováček neměl šanci. A o pár minut později bylo ještě hůř. Dlouhý nákop přes celé hřiště nedokázal nikdo z našich hráčů zachytit a do šance se tak dostali opět hosté a hooodně se štěstím se jim povedlo dopravil míč do sítě. V tu chvíli zbývalo do konce ještě 10 minut a určitě si všichni vzpomeneme co se dělo minulý týden na Letné. Naštěstí stará známá taktika, vem balon a zakopni ho, se stalo velmi účinnou. Tímto způsobem se nám povedlo kouskovat hru až do konečného hvizdu sudího a mohli se radovat.
Snad si z toho vezmeme jako tým ponaučení a nenecháme se uspokojovat výsledky po prvním poločase. Každopádně v první půli super výkon, tak to má vypadat!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
23/03/201819:15Jaro 2018

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
21Tomáš Koubek Záložník
37Filip Jíša Záložník
8Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *