Report

ZLEPŠENÝ VÝKON VE DRUHÉM POLOČASE NA BODY NAKONEC NESTAČIL.
Středeční večer patřit opět fotbalu a nás čekal ve čtvrtém kole jeden z podzimních odpadlíků z první ligy, a tak bylo víc než jasné, že nás čeká nehezký kolotoč. Sestava v den zápasu vypadala výborně, jelikož otazník vysel pouze nad střelcem Steinocherem. Nakonec to bohužel dopadlo tak, že Les Miserables dorazili skoro na dvě pětky a my začínali bez střídání. Doprava, nemoc a zapomenutí na čas výkopu stálo naši sestavu rovnou čtyři borce.
Zápas tedy nabral celkem rychlé obrátky, když „papírově“ náš bývalý spoluhráč Sodoma vymetl z pozice brankáře šibenici Nováčkovi svatyně. Ihned poté aktivní borci hrající ČFL ovládli hřiště a než jsme se rozkoukali bylo to 5:0. Následně dorazil lídr obrany Bílý, tak jsme si mohli alespoň na chvilku na střídačce odplivnout. Po dalším obdrženém gólu aktivně hrající Koudelka zařídil žlutou kartu pro soupeřova brankáře a chytře rozehraná standardka po ose Maršoun – Mihula – Tetiva přinesla snížení. Se závěrečným hvizdem se ještě prosadil po Mihulově nahrávce Maršoun. První poločas byl tedy předpokládaný kolotoč a my se mohli maximálně tak zlobit na naše spoluhráče, kteří nám nedorazili pomoct.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že to jdeme nějak v klidu dohrát. Naštěstí pro nás soupeř zvolil stejnou taktiku. Laxně hrající „bídníci“ začali s brankářem hrát bago v jejímž středu byl neúnavný Koudelka, a po sérii sprintů v trojúhelníku si nakonec vybojoval sám míč a snížil na 6:3. Následoval secvičený signál, při kterém obránce špatně zachytil Maršounův náběh a situaci stihl už pouze vyřešit zahráním rukou v pokutovém území…penalta! Aktivně hrající Koudelka odmítl nabídnutou možnost od Mihuly, a tak jako před třemi týdny se k penaltě postavil kapitán Maršoun. Trénink dělá mistra, a tak tentokrát dělovkou nedal brankáři šanci. Než se soupeř rozkoukal udeřil opět Koudelka, poté Maršoun završil hattrick a bylo to náhle 6:6. V závěru utkání nakonec přeci jenom Les Miserables začali hrát svůj fotbal a přišpendlili naše unavené mužstvo do pokutového území. I přes vynikající zákroky Nováčka a obětavosti všech našich hráčů se dvě minuty do konce povedlo bídníkům opět odskočit do vedení. Vyčerpaní Youngsters ještě zkusili vrhnout zbytky svých sil do útoku, ale nakonec to byli opět bídníci, kteří v závěru udeřili z brejku.
Soupeř nám druhý poločas hodně usnadnil a chvilkama to vypadalo na velké překvapení, nakonec to, ale na body nestačilo. Ze hřiště jsme odcházeli i tak spokojení, jelikož jsme předvedli bojovný výkon proti hráčům velmi solidní úrovně. Skoro se vyrovnat hráčům, kteří hrají velký fotbal a pravidelně trénují je pro nás velký úspěch, jelikož většina z nás byla na tréninku naposled snad v dorostu. Příští kolo budeme muset takto hrát hned od prvních minut a snad se nám povede urvat nějaké body.
⚽ 3x Maršoun, 2x Koudelka, Tetiva

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
19/04/202320:15Jaro 2023

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC246
Les Miserables628

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
5Patrik Bílý Obránce
6Aleš Vokoun Obránce
8Martin Tetiva Záložník
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
24Matyáš Koudelka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *