Report

Selhání v druhé půli odsoudilo Youngsters FC do tvrdých bojů o záchranu!

V nepříliš široké, ale přesto velice kvalitní sestavě jsme se sešli na Mikulovce k zápasu takzvaně „o čtyři body“ s týmem Normálních Chlapů, kteří se nacházeli o bod za námi na první sestupové pozici.

No, normální moc nebyli, chybělo jim celkem dost soudnosti a krapet rozumu, co jim však nechybělo byl důraz a motivace, díky kterým se jim nakonec v druhém poločase povedlo urvat zápas na svojí stranu.

V první půli jsme byli mnohem aktivnější a být trochu preciznější při zakončení, mohlo být o půli hotovo. Bohužel se tak nestalo, a po poločasovém odstoupení Kindla pro zranění soupeř vycítil šanci. Začala mu vycházet taktika s nákopy na vysokého silového útočníka, s kterým si naši obránci nedokázali poradit. Dvěma slepenými góly Chlapi zvládli otočit stav zápasu na svoji stranu a naši borci už se na obrat bez možnosti střídání nezmohli.

V závěru jsme pak do otevřené obrany inkasovali ještě dva kusy a nejspíš nás bude opět čekat těžký boj o záchranu až do posledního kola. Tabulka je opět jako loni neskutečně vyrovnaná a přestože dva sestupující jsou už prakticky jasní, o posledního Černého Petra si ještě zahraje zhruba pětice týmů.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
11/11/201818:45Podzim 2018

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Youngsters FC

Jan Kindl Obránce
Tomáš Koubek Záložník
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *