Report

Mihulovo střelecké galapředstavení přineslo Youngsters v derby jasnou výhru!

V docházce našich borců těžko hledat nějaké logické souvislosti. Zatímco ideální fotbalové počasí i termíny mnohdy sotva stačili k poskládání základní pětky, v nedělní vichřici a mrazu se v potemnělém areálu na Aritmě sešla prakticky nejsilnější letošní sestava i se třemi hráči na střídání. A protože soupeř i s několika známými tvářemi v sestavě řešil spíše opačné problémy, zápas rychle nabral jasný průběh.

Youngsters na soupeře doslova vlétli a výsledkem byli dvě rychlé branky. Tu první obstaral tvrdou křižnou střelou Vokurka a o chvíli později přidal svůj první zářez Mihula. V té chvíli bylo o vítězi prakticky rozhodnuto a uklidnění Youngsters se začali hlavně bavit hrou. Výsledkem byly jak krásné akce, tak klasicky i několik laciných ztrát. Jednu takovou předvedl i soupeřův brankář a po jeho neúspěšné kličce trestal do odkryté klece opět Mihula. Že je dnes střelecky opravdu při chuti potvrdil Mihula chvíli před půlí, a zkompletoval tak první hattrick letošní sezony.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako ta první. Youngsters byli dále více na míči a soupeře do hry pouštěli jen zřídka. Přesto svou lehkovážností nabídli soupeři několik vyložených příležitostí, aktivní byl zejména Rothe. V brance však vždy stál pozorný Nováček, na kterém bylo jasně vidět, jak moc touží po své (aspoň myslím?) první nule v dresu Youngsters.

V zápase hraném velice slušně a prakticky bez faulů se nám do konce podařilo skórovat ještě dvakrát. Nejdříve Šula procedil míč skrz soupeřova brankáře až do sítě a pomyslnou tečku za zápasem i svým povedeným výkonem přidal pěkným sólem Mihula. Jako poslední hráč si na středu hřiště dovolil drzou kličku, která mu i s notnou dávkou štěstí vyšla, a pak už se dal zastavit jen těžko. Navedl si míč na svou silnou levačku a přesnou střelou na vzdálenější tyč rozradostnil domácí střídačku pošesté.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
29/10/201718:45Podzim 2017

Hřiště

Aritma
Nad lávkou 672/5, Praha 6

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Marek Šula Obránce
21Tomáš Koubek Záložník
25Daniel Vokurka Útočník
37Filip Jíša Záložník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *