Report

BOJOVNÝ VÝKON YOUNGSTERSKÉ PĚTKY NA PRAŽSKÉ KANONÝRY NESTAČIL

Nová sezóna, stále stejná story… Z očekávané našlapané sestavy zbylo, po třech omluvenkách shodně poslaných 55 minut před výkopem, nakonec oškubané torzo pěti plejerů a brankáře Šaňka, které čekalo plných šedesát minut proti mladému a běhavému týmu soupeře. Spolehlivost některých lidí je opravdu k zamyšlení, a to si nejsem vůbec jistý, že by vůbec nějaké omluvenky byly, nebýt toho, že Facobook připomíná událost hodinu před výkopem…

Přesto jsme to byli my, kdo se první ujal vedení. Mihulovo autové vhazování si našel Maršoun, chytře obstřelil brankáře a o tyč zavěsil. Poté už převzal iniciativu soupeř a postupnou kombinací s neustálými náběhy za naše beky skóre otočil a do poločasu si vypracoval komfortní vedení 4:1.

Pět srdcařů v dresu Youngsters celý zápas statečně bojovalo, Šaněk v brance přidal několik výborných zákroků, ale na body to proti fotbalovému soupeři nestačilo. Druhou půli už hráli Gunners s vědomím tříbrankového vedení v zádech a i když se nám v druhých třiceti minutách třikrát podařilo jejich náskok o gól snížit, k většímu zdramatizování zápasu už nás hosté nepustili.

Doufejme, že to dnes byla jen špatná shoda okolností, protože takhle se třetí liga prostě hrát nedá…

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
09/09/201820:00Podzim 2018

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Jan Kindl Obránce
Filip Jíša Záložník
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *