Report

YOUNGSTERSKÝ VÁLEC SE DÁL VALÍ DRUHOU LIGOU, TENTOKRÁT TO ODNESL REAL TIDE XXL!
Youngsters vstoupili do své premiérové sezony v druhé nejvyšší Hanspaulské soutěži skutečně bez respektu a i druhé utkání ovládli rozdílem třídy. Real Tide vyfasoval v každé půli po čtyřech kusech, Nováček za svá záda opět nepustil ani myšku, a tak se po konečném výsledku 8:0 Youngsters i nadále vyhřívají na čele soutěže.
Nutno říci, že okolnosti nám zatím nadmíru přejí. Soupeř zase nastoupil bez střídání, zatímco na naší straně stála početná a hladová smečka včetně hlavního pilíře rozehrávky Koubka. Jak je tenhle butovický bohém pro náš tým důležitý, ukázal hned první gólový moment, kde právě Koubek vymyslel fantastickou kolmici na Maršouna, který se v podobných situacích jen málokdy mýlí. No a netrvalo to dlouho, a náš elitní kanonýr (citace týdeníku PSMF) už slavil hattrick. Zejména druhý gól byl opravdu výstavní, po přímém kopu z vlastní půlky vymetl dělovkou snad všechny pavouky ze soupeřovy šibenice. Mezitím ještě stihl málem přelomit spojnici břevna a tyče po dalším ze svých projektilů. Konečné skóre první půle uzavřel po rychlém brejku precizním levasem Tetiva.
V druhé půli už tempo trošku odpadlo a dalších gólů jsme se tak dočkali až v poslední desetiminutovce, kdy soupeři už došli i ty poslední zbytky sil. Další dvě trefy si zapsal Maršoun, který se tak pyšní impozantní bilancí 10 branek ze 2 zápasů, a stejnou porcí ho doplnil i jeho útočný parťák Mihula, který je tak na polovičním počtu branek.
Youngsters si tak zatím užívají euforie a se skóre 22:0 vládnou soutěži, ale zároveň každý tuší, že ty pravé zkoušky teprve přijdou. Možná už příští týden, kdy nás na Čechii čeká vyhrocený souboj s Ukrajinským Dynamem. Kdo viděl náš nedávný střet v semifinále letního poháru, určitě ví, na co se připravit. Experti na Hanspalskou ligu dokonce začínají vypisovat kurzy na to, kolikrát za zápas zazní oblíbená hláška Suka Blyat. Začíná se na overu padesát za kurz 1,05. Tipni si i ty a hlavně ve středu 23.09. v 19:30 doraž podpořit svůj oblíbenej hanspaulkovej mančaft na Čechii Smíchov!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
16/09/202018:15Podzim 2020

Hřiště

Děkanka
Děkanská vinice I 987/5, Praha 4,

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC448
Real TIDE XXL000

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
3Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
8Martin Tetiva Záložník
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
21Tomáš Koubek Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *