Report

YOUNGSTERS PO DLOUHÉ PAUZE URVALI VÝHRU 3:2!
V prvním zápase po koronavirové pauze jsme se utkali na Pražačce s týmem STEAUA FC. V předvečer zápasu vypadla naše jasná jednička Nováček a do brány se tak musel postavit Mihula. Zápas začal dost opatrně, na formě obou týmů se dlouhá pauza očividně projevila. Z úvodního oťukávání nakonec vyšel lépe soupeř, po našem nezvládnutém přečíslení následoval brejk soupeře zakončený smolným vlastním gólem Mihuly. Inkasovaná branka Youngsters trochu probudila a velice rychle přišla odpověď. Maršounovi střela sice úplně nesedla, přesto jí brankář neudržel a dorážející Koubek elegantním lobíčkem srovnal stav. Stav 1:1 vydržel až do půle.
I druhá půle byla na šance poměrně skoupá, většina zápasu se odehrávala mimo pokutová území obou týmů. Změnu skóre přinesla až další povedená spolupráce Koubka s Maršounem. První jmenovaný vybojoval míč na soupeřově polovině, rychle předložil před branku Maršounovi a vedli jsme 2:1. Podobně jako my v první půli, i Steaua reagovala velice rychle. Po dlouhém balonu za obranu neustrážil svého protivníka Tetiva a svým dílkem přispěl také Mihula, kterému zakončení soupeře propadlo mezi rukama.
Rozhodující moment zápasu nastal na začátku poslední desetiminutovky po faulu soupeře kousek před vápnem. Míč si postavil Charvát a nadvakrát nakonec procedil míč až do sítě. Spíš než své kopací technice ale mohl děkovat soupeřově obránci a gólmanovi, kteří si jeho nepovedený pokus srazili do vlastní branky.
Závěr už si Youngsters zkušeně pohlídali a slaví tak další cenné body, které je posouvají na průběžné druhé místo tabulky. Zápas sice nic moc fotbal nenabídl, fanklub YFC, který dorazil v silném počtu tří kusů, se ale přesto bavil, ocenit mohl například několik skvělých obranných zákroku Superletka. Příští zápas nás čeká už ve středu 02.06. opět na Pražačce, naším soupeřem bude Inter Ohradní. Youngsters fakin champions!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
28/05/202119:15Podzim 2020

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC123
Steaua FC112

Youngsters FC

4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
8Martin Tetiva Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Bránkář
11Jakub Maršoun Útočník
21Tomáš Koubek Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *