Report

Dříve než ve středu nastoupíme do dalšího zápasu s UTS Vršovice, je potřeba si nejdříve připomenout výsledek z posledního zápasu s týmem Torpedo Barandov.
Již pár dní před zápasem, když se k nám dostlali zprávy a dvou absencích důležitých hráčů, bylo jasné, že tento zápas rozhodně nebude jednoduchý a budeme muset povolat hráče, které jsme po nucené pauze doposud neviděli.
Hned na úvod zápasu jsme si však vytvořili hned několik šancí, které si jistě branku zasloužili. Bohužel koncovka není v posledních zápasech naší silnou stránkou a tak po spoustě neproměněných šancí musel opět zasáhnou Charvát. Z téměř totožné pozice jako minulý zápas dostal možnost volného přímého kopu a opět se nemýlil. Vedro však bylo neúprosné a i my, vzhledem k počtu hráčů na střídačce, museli polevit. Z hry se následně stal spíše taktický boj ve středu hřiště a vyčkávání na první chybu. Ta bohužel přišla na naší straně, kdy po nedohodě zakládání útoku došlo k laciné stráně míče a soupeř i díky šťastnému odrazu dokázal překovat Nováčka. Poté se však pokračovalo vy vyrovnané hře s mírnou převahou našeho týmu, bohužel stále s mizernou koncovkou. Poločas tak skončil 1:1.
Do druhé půle však nastoupili aktivněji hostě a po pár minutách trestali podruhé. Jelikož jsme však tento zápas chtěli za každou cenu vyhrát, ihned jsme vrhli veškeré síly do útoku, což se nám mohlo stát osudným. Soupeř jednoduše zalezl na svou polovinu a vyčkával na naše ztráty, kterých přicházelo poněkud dost. Nebýt skvěle chytajícího Nováčka, mohlo být zápas rozhodnutý již několik minut před koncem. Ačkoli jsme na vyrovnání měli téměř 25 minut, nejenom že jsme si nedokázali vytvořit moc vyložených šancí, ale také se nám vůbec nedařilo držet míč. Vyrovnávací branku nám tak musel darovat soupeř minutu před koncem, kdy brankář hostů trestuhodně rozehrál na rozběhlého Charváta a ten samostatný únik s přehledem proměnil. Zápas tak skončil již naší třetí remízou, která nás udržela na 3. místě.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
11/06/202120:15Podzim 2020

Hřiště

Záběhlice
Záběhlická 82/3, Praha 10

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC112
Torpedo Barrandov112

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Útočník
6Jakub Hanzík Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *