Report

Youngsters opět nezaváhali a postupují ze skupiny G bez ztráty kytičky.
V posledním kole letního turnaje před vyřazovacími boji, měli Youngsters jistotu postupu mezi dvanáct nejlepších a mohli tak některé hráče nechat dovolenkovat či zotavovat ze zranění. K utkání proti VSK MFF UK Praha se nakonec sešla sestava s jedním hráčem na střídání s jedním hlavním cílem, především se nezranit.
Od začátku zápasu bylo držení balónu jasně na naší straně a především kombinace po trase Mareček-Koubek-Maršoun stáli místami za potlesk. Góly však nakonec padaly především z individuálních akcí. Skóre otevřel Mareček střelou z dálky, kterou šibalsky otřel o tyč. Tento mladičký štírek se čím dál tím více seznamuje s taktickou stránkou malého fotbalu a prokazuje, že bude do sezóny velkou posilou. O chvilku později přišla chyba v naší rozehrávce a soupeř z ojedinělé šance trestal, 1:1. Po pár minutách bylo však opět veselo. Maršoun z úhlu všechny překvapil bodasem do vinglu a po následné kombinaci s Koubkem zvyšoval už na 3:1, čímž uzavřel první poločas.
I ve druhém poločase naše obrana ve složení Letko-Vávra fungovala perfektně a prakticky soupeře do ničeho nepustila. Ba naopak jsme od obránce byli svědky nezvyklého jevu tzv. „superLetko gól“. Kdo už tyto góly viděl, tak ví, že to stojí za to. Letko si vybojoval na půli balón, rovným během prakticky nikdo neví jak vymíchal dva soupeře, položil golmana a když už byl úplně na lajně, tak z nulového úhlu po zemi zasunul do prázdné branky, 4:1. Další podivnost na sebe nenechala dlouho čekat. Když se Marcin rozhodl prostě “jen tak jít střídat”, pokecal na lavičce s Koubkem o tom co podniknou večer a po několika minutách jsme inkasovali 4:2 … aha my hráli ve čtyřech, no nic tak jsme dostali gól a jedeme dál. V posledních minutách ještě Nováček perfektně vysunul do brejku Maršouna, který z půlky dloubáčkem přehodil vyběhnutého golmana a hattrickem stanovil konečný výsledek utkání 5:2 pro Youngsters.

Ve skupině i přes mírné komplikace v prvním zápase Youngsters nepoznali přemožitele a po pěti výhrách v řadě teď mají čtrnáct dní volno a budou čekat na rozlosování svého soupeře do vyřazovací fáze.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
05/08/202017:30Letní turnaj 2020

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Denis Mareček Záložník
21Tomáš Koubek Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *