Jsme zpět!

Dlouho jsme se neozvali, ale mělo to své důvody. Frustrace ze zápasu s Alienou, který nakonec skončil kontumací, v nás zůstává do teď. Poté následovali odečty bodů, zákaz startů, několik porážek v řadě, a tak nechutenství cokoli sdílet v nás přetrvávalo až do dnešního dne. Do konce sezóny zbývají poslední 4 zápasy a my se díky odečtům plácáme na sestupových příčkách. Následující zápasy však odehrajeme s týmy, které jsou v sestupovém pásmu namočeny taky, a tak cíl nemůže být jiný, než zisk 8 bodů! Boj o bytí či nebytí ve 2. lize začíná dnes!

Tradiční soupeř, Inter Ohradní, který minulou sezonu „hostoval“ v áčkové skupině, kde se mu povedlo uhrát 10 bodů, což se jim povedlo naposledy před 5ti lety. I přes tento úspěch je však letos opět vidíme ve skupině „B“ jak se s námi plácají na chvostu tabulky. Dnešní vzájemný zápas tak rozhodne především o tom, kdo se odrazí ode dna a kdo se naopak potopí ještě víc.

❗️Pro záchranu děláme vše, a tak po menších administrativních formalitách již dnes na soupisce uvidíte hned dvě nová jména. Máte se na co těšit❗️

YFC 🟢⚪⚽

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *