New season prewiev – Podzim 2019

Youngsters FC na prahu nové sezony!

Do výkopu prvního zápasu podzimní sezony hanspaulské 3D ligy zbývá už jen posledních pár dní a borci z Youngsters FC už netrpělivě vyhlížejí start soutěže. Brankář Nováček dokonce tak netrpělivě, že zcela ignoroval zprávy o přesunu prvního kola a v neděli v 08:30 ráno marně čekal nastoupený v Hanspaulském koloseu.

Kádr Youngsters se přes léto oproti zvyklostem poměrně proměnil. V klubu minimálně dočasně skončili některé dlouholeté opory jako Jíša a Šaněk, na další zahraniční štaci pak odcestoval jeden z hlavních pilířů Letko. Otazníky visí také nad dalším působení Vokurky, který pověsil kopačky na hřebík a dal se na dráhu koučingu. Logicky tak vedení muselo zareagovat. O hlavním trháku letního přestupového období, kterým je comeback kanonýra Krále, už jsme informovali dříve a tak dnes dostanou prostor ostatní nové tváře, které se podařilo přivést díky skautingu Lukáše Mihuly.

Vyztužit naše záložní řady přichází Antonín Vávra, bývalá fotbalová hvězda z nižších soutěží Plzeňského kraje, kterou už nebaví honit se v záloze na velkém hřišti a hledá novou výzvu v hanspaulském fotbalu. Dle reportů skauta Mihuly je hladový po trofejích a my mu je rádi dopřejeme!

Další jménem je Jakub Hanzík, který většinu své kariéry strávil na palubovce, ať už šlo o házenou, nebo futsal. Malé hřiště by tak měl mít v malíku a vedení doufá, že své zkušenosti zúročí i v našem týmu.

Do nové sezony tak Youngsters opět vstupují s velkými očekáváními a stejně tolika otazníky. Zvládne se ostrostřelec Maršoun oklepat z mizerného startu do soutěže v Černuci? Naváže naopak Střešovická ikona Charvát na pravidelný sběr bodů ze svého týmu? Odehraje Koubek více než tři zápasy? A v jaké formě se vrátí kanonýr Král? Dokáží se Youngsters konečně zbavit tradičních problémů s docházkou a potvrdí ambice pohybovat se na předních místech tabulky?

Na všechny tyto otázky se parta kolem kapitána Maršouna pokusí odpovědět už tento pátek v 18:45 na Tempu, kde se Youngsters utkají v rámci prvního kola s týmem Hodkovičky United. Přijď si i ty zařvat s námi, YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *